Tekmovanja : 2019 : 8-11 let

Temovanja 8-11 let 2019

Najmlajši v Ljubljani končali zimsko sezono

bm, 17.3.2019

Najmlajši so zimsko sezono zaključili v Ljubljani, kjer je Z tenis klub še enkrat več odlično organiziral turnir v tenisu za starostno kategorijo 8-11 let. Za vse igralce in igralke so pripravili darilne vrečke, za najboljše pa tudi praktične nagrade.

V dveh dneh je nastopilo okrog 140 igralcev in igralk. V soboto so bili odigrani turnirji v mini in midi tenisu ter tenisu do 10 let, v nedeljo so nastopili še dečki in deklice na turnirju do 11 let.

V mini tenisu za deklice je zmagala Nika Kožuh (Maja), ki je v finalu z 2-1 premagala Hano Pahor Peterlin (Benč).

Z klub mini tenis deklice 2019_1_525

V mini tenisu za dečke je bil najboljši Aleksej Mulej (Maja). V finalu je z 2-1 premagal Jona Novaka (Grosuplje).

Z klub 2019 mini tenis dečki_525

V midi tenisu za deklice je slavila Nika Matevžič Bašelj (Maja), ki je v finalu z 2-0 premagala Veritso Yanevo (Brežice).

Z klub Midi tenis deklice _525

V midi tenisu za dečke je zmagal Matija Kozjak (Ol-Lj). V finalu je z 2-1 premagal Luko Požonca (TK-CC).

Z klub Midi tenis dečki 2019_525

V tenisu do 10 let je zmagal Aleksander Burmakin (Morje), ki je v finalu s 6-1 premagal Tilna Košaka (Maja).

Z-klub 2019 tenis do 10 let dečki

Turnir deklic do 10 let je dobila Zoja Peternel (ŠDTŠR). V finalu je s 6-3 premagala Niko Mlakar (Medvode).

Z Klub marec 2019 Finalistki U10_525

V nedeljo je bil še turnir v tenisu do 11 let.

Pri dečkih je zmagal Lan Konečnik (Sl.Gradec), ki je v finalu s 6-3 premagal Lasseja Gajšeka Zajca (Topte).

Pri deklicah je bila najboljša Ana Stojnev (Maxlj), ki je v finalu s 6-2  premagala Elo Bassanese (LukaKp).

Najmlajši so ta konec tedna nastopali v Novem mestu in Krškem

bm, 9.2.2019

Mesec je naokrog in ponovno so na turnirju TS na svoj račun prišli najmlajši igralci in igralke v starostni kategoriji 8-11 let.

Konec tedna nastpajo v Novem mestu in Krškem.

V soboto so v Novem mestu nastopili v mini tenisu in tenisu deklic do 10 let.

Turnir v mini tenisu je dobil Aleksej Mulej (Maja), ki je v finalu z 2-1 premagal Marka Škundriča (ŽtkMb).

Mini tenis dečki 2019 Krško_525

Pri deklicah je bila najboljša Brina Milovanovič (TKTal). V finalu je z 2-1 premagala Saro Kovačevič (Maja).

Mini tenis deklice Novo mesto 2019_525

V tenisu deklic do 10 let je zmagala Veritsa Yaneva (Brežice). V finalu je s 6-1 premagala Niko Matevžič Bašelj (Maja).

Tenis do 10 let deklice 515

V nedeljo s v Novem mestu nastopili še dečki do 10 let. Zmagal je Peter Škundrič (ŽtkMb), ki je v finalu s 6-1 premagal Martina Kolariča (Pvald).

Tenis do 10 let dečki Novo mesto 2019_525

V Krškem sta v soboto potekala turnirja do 11 let.

Pri deklicah je bila najboljša Kaja Kadak Ocvirk (Maja). V finalu je s 6-1 premagala Jerco Fleischman (Medvode).

Krško tenis do 11 let deklice_525

Pri dečkih je slavil Liam Lugarič (TK_SB). V finalu je s 6-4 premagal klubskega soigralca Marka Berčiroviča Novaka.

V nedeljo je bil v Krškem še turnir deklic v midi tenisu.

Zmagala  je Veritsa Yaneva (Brežice), ki je v finalu z 12-10 7-3 premagala Niko Bašelj Matevžič (Maja). Pri dečkih je prvo mestro osvojil Lovro Hace Zajc (SDSTA). V finalu je z 2-1 premagal Matijo Dodiga (Brežice).

Midi tenis Krško 2019_525

Najmlajši ta konec tedna v Ljubljani in Litiji

bm, 12.1.2019

Na igriščih TA Breskvar v Ljubljani in TK As v Litiji je ta konec tedna turnir za najmlajše v starostni kategoriji 8-11 let. Igralci in igralke so v soboto nastopili v tenisu do 11 let in v MIDI tenisu, v nedeljo jih čakata še nastopa v mini tenisu in tenisu do 10 let.

Tenis do 11 let Breskvar 2019_525

Starejše je v soboto gostila TA Breskvar, zanesljiv zmagovalec turnirja dečkov do 11 let pa je bil domačin Svit Suljić (TABre), ki je v finalu s 6-0 premagal Patrika Semeniča (Gibi).

Deklice do 11 let Breskvar 2019_525

Turnir deklic do 11 let je osvojila Ana Stojneva (MaxLj), ki je bila v finalu s 6-3 boljša od Emme Hrnčič (Bobi). V nedeljo bo še turnir v mini tenisu.

Litija Midi dečki 2019_525

TK AS Litija je gostil dečke in deklice v MIDI tenisu. Vse nastopajoče je pogostil sponzor turnirja, Don don d.o.o., ki je poskrbil za izvrstne krofe. V konkurenci dečkov je turnir v MIDI tenisu osvojil Peter Škundrič (ŽtkMb), ki je bil v finalu z 2-0 boljši od Marka Škundriča (ŽtkMb).

Litija Midi deklice 2019 Majer T

Pri deklicah zmagoviti niz na turnirjih v MIDI tenisu nadaljuje Veritsa Yaneva iz Brežic. Tokrat je v finalu z 2-0 premagala Uno Grubešić (TK Krško).

V nedeljo so v Ljubljani nastopali igralci in igralke v mini tenisu.

Mini tenis dečki in deklice Breskvar 2019_525

Mini tenis dečki in deklice

Pri deklicah je slavila Nika Kožuh (Maja), ki je v finalu z 2-0 premagala Saro Kovačevič (Maja). Pri dečkih je zmagal Mark Škundrič (ŽtkMb), ki je bil v finalu z 2-1 boljši od Lukasa Šušteriča (Brežice).

Dečki in deklice do 10 let so nastopali v Litiji.

Matevžič Nika in Grubešič Una_262 Yaneva Veritsa in Taja Juvan _262

Deklice tenis do 10 let

Pri deklicah je zmagala Veritsa Yaneva (Brežice). V finalu je s 6-1 premagala  Tajo Juvan (AsLit).

Tenis do 10 let dečki 525

Tenis do 10 let dečki

Pri dečkih je bil najboljši Martin Kolarič (Pvald). V finalu je s 6-1 premagal Petra Škundriča (ŽtkMb).

Prvi turnirji TS za najmlajše zelo dobro obiskani, nastopilo več kot 150 otrok

bm, 9.12.2018

Prve nastopa na turnirjih TS v zimski sezoni so včeraj, dokončali pa jih bodo danes, začeli najmlajši. Na turnirjih 8-11 let, ki se odvijajo v Mengšu in Celju v mini in midi tenisu ter tenisu do 10 in 11 let nastopa 151 otrok.

V Megšu so ob zelo dobri organizaciji kluba TK Šporn turnir že končali, najboljši pa so bili:

Mini tenis Mengeš december 2018_525

mini tenis dečki - Aleksej Mulej (Maja), ki je v finalu premagal Luko Požonca TK-CC,

mini tenis deklice - Una Grubešič (Krško), ki je bila v finalu boljša od Nike Kožuh (Maja),

Midi tenis dečki_525

midi tenis dečki - Peter Škundrič (ŽtkMb), ki je v finalu premagal Marka Škundriča (ŽtkMb) in

Midi tenis deklice Mengeš 2018_525

midi tenis deklice - Veritsa Yaneva, ki je bila v finalu boljša od Nike Matevžič Bašelj (Maja).

V Celju so s turnirjem končali dečki in deklice do 11 let ter dečki do 10 let.

Pri deklicah do 11 let je slavila Zala Bizjak (CTA), v finalu je premagala Zojo Peternel ((Šdtšr),

pri dečkih do 11 let je bil najboljši  Lan Konečnik (Sgrad), ki je v finalu premagal Marka Novaka Bečiroviča (Tk_SB),

pri dečkih do 10 let je zmagal Aleksander Burmakin (Morje). V finalu je premagal Luna Jarca (Polzela).