Tekmovanja : 2014 : dečki 12

V Mariboru celjski finale na A turnirju

Maribor, 8.12.2014

Dečki prvi turnir sezone igrajo igrajo na igriščih ŽTK Maribor. V finalu A turnirja bosta nastopila 1. in 2. nosilec, oba člana TK Celje, Jan DIMITRIJEVIČ in Lun OBRUL.

Jan DIMITRIJEVIČ je v polfinalu s  7-6(6) 6-1 premagal Kranjčana Lana Jona ŠUNTARJA, Lun OBRUL je bil v drugem polfinalu s 6-0 6-3 boljši od člana domačega kluba Gala EMERŠIČA POTOČNIKA.

V B finalu se bosta za naslov zmagovalca borila Nik GMAJNAR (TK Maja) in Luka ČUK (Tzs). Prvi je v polfinalu s 7-5 6-1 premagal Alessandra Tristana KORENTA (Ltc), drugi je bil s 6-1 6-4 boljši od Lukasa MARJANOVIČA (Grosuplje).

Novice in fotografije za kategorijo 12 dečki 2014

Zimski državni prvak do 12 let je Filip Kaljevič, med dvojicami državna prvaka Samuel Pate in Blaž Vidovič

Ljubljana11.1.2014

Falkner, Kaljevič Lovrič in Pate_dp2014_12_525_fm

V Ljubljani je končano zimsko državno prvenstvo do 12 let.

Pri dečkih je svoj prvi naslov državnega prvaka osvojil Filip KALJEVIČ (Domžale), ki je v finalu s 7-6(4) 6-1 premagal Samuela PATETA (Pvald).

Čestitamo!

Ljubljana, 10.1.2013

Na igriščih TK Šport plus in TK Jaki iz Ljubljane so odigrali polfinalne tekme med posamezniki in posameznicami.

Spremljali smo zanimive obračune in zanesljivi zmagi prvih nosilk pri dekletih ter zagirizen obračun v enem polfinalu dečkov.

Pri dečkih je v prvem polfinalu Filip KALJEVIČ (Domžale) s 6-1 6-0 premagal Žigo KOVAČIČA (Šentjur), v drugem pofinalu pa je Samuel PATE (Pvald) s 4-6 6-1 6-4 izločil Blaža VIDOVIČA (Ptuj).

Končan pa je že turnir dvojic.

Pate Vidovic dp 2014_12_400

Samuel Pate in Blaž Vidovič

Državna prvaka pri dečkih sta Samuel PATE in Blaž VIDOVIČ, ki sta v finalu s 6-3 6-4 premagala Žigo KOVAČIČA in Filipa KALJEVIČA.