Novice in fotografije za kategorijo članice

Tina Rupert zmagovalka mastersa članic 2012

Ljubljana, 24.9.2012

Rupert Tina 2011

Masters članic za leto 2012 je osvojila Tina RUPERT (Benč). V finalu je s 63 64 premagala Kajo PODOBNIK (Medvode). Tina RUPERT je v polfinalu s 76(3) 62 izločila Mašo MARC, medtem ko je Kaja PODOBNIK za uvrstitev v finale, v dramatičnem zaključku tretjega niza, premagala 1. nosilko Patricio VOLLMEIER. Izid se je glasil 46 61

76(8).

Manca Pislak poletna državna prvakinja 2012

Bled, 24.6.2012

Pislak_dp_članice_2012_100

Na Bledu se končuje letošnje poletno državno prvenstvo za člane in članice. Značilnost letošnjega državnega prvenstva je, da sta državna prvaka v obeh konkurencah postala nepostavljena igralca.

Zmagovalka je postala igralka, ki je nastopila s posebnim povabilom selektorice ženske reprezentance Maje Matevžič. To je 15. letna Manca PISLAK (Tc-Lj), ki je v finalu s 64 64 premagala prvo postavljeno 24. letno Patricio VOLLMEIER (ŽtkMb). Manca PISLAK je tako postala ena najmlajših igralk, ki je osvojila članski naslov.

Pislak_Vollmeier_DP_ČLANICE_2012_525

Patricia VOLLMEIER (levo) in Manca PISLAK (desno)  Foto: M. Pislak

Že v petek sta naslov državnih prvakinj med ženskimi dvojicami osvojili Maša MARC (Maja) in Tina RUPERT (Benč). V finalu sta s 76(6) 26 10-7 premagali članici mariborskega ŽTK Patrico VOLMMEIER in Aleksandro LUKIČ.

državne prvakinje 2012_525

Z leve: Patricia VOLLMEIER, Aleksandra LUKIČ, Tina RUPERT in Maša MARC (Foto: S.Božičnik)

Polona REBERŠAK dvoranska članska prvakinja za leto 2012

Ljubljana, 19.2.2012

Na Otočcu se je končalo člansko državno prvenstvo. Gledali smo zanimiva in kvalitetna srečanja.

Nova zimska državna prvakinja je postala Polona REBERŠAK (Celje), ki je v finalu s 62 62 premagala Nino NAGODE (Ltc). To je bil njen 7. posamičen finale na članskih državnih prvenstvih in 5. zmaga, dvakrat pa je v finalu izgubila. Polona REBERŠAK je sicer izkušena 25. letna igralka, ki se je preizkusila tudi v profesionalnem tenisu. Leta 2006 je dosegla najvišjo uvrstitev na lestvici WTA, ko je zasedala 499. mesto na svetu. Na članskih turnirjih serije ITF je dosegla eno posamično zmago, pet naslovov pa je osvojila v konkurenci dvojic