Novice in fotografije za kategorijo 16 dečki 2013

OP Kopra 2013

Koper, 8.4.2013

Okorn miha in Burger Evgenija_525_až

V Kopru se je končalo OP do 16 let za fante in dekleta.

Pri fantih je turnir osvojil 2. nosilec Miha OKORN (MaxLj). V finalu je s 63 62 premagal Filipa Jakoba ZUPANČIČA (Zklub).

Pri dekletih je slavila 2. nosilka Evgenija BURGER (Otočec), ki je bila v finalu s 63 63 boljša od 3. nosilke Silvije PEROŠA (Morje).

V polfinalnih obračunih je pri dekletih Silvija PEROŠA s 75 75 presenetila 1. nosilko Saro SIRŠE. V drugem polfinalu je 2. nosilka Evgenija BURGER s 62 64 premagala Anette ŠČULAC.

Pri fantih 1. in 2. nosilec v polfinalu nista dovolila presenečenja in sta se zanesljivo uvrstila v finale. Filip Jakob ZUPANČIČ je s 63 60 izločil Žana ŽMAVCA, Miha OKORN pa je bil s 63 61 boljši od Nejca SITARJA.

V konkurenci dvojic sta pri dekletih zmagovalki Sara SIRŠE in Anette ŠČULAC. V finalu sta s 76 62 premagali Nino KOLAR in Silvijo PEROŠA.

Turnir dvojic sta pri fantih osvojila Jure FRANK in Njec SITAR. V finalnem obračunu sta bila boljša od Žige DROBNIČA in Tina KOVAČIČA z rezultatom 61 62.

OP 16 Branik Maribor

Maribor, 4.3.2013

Frank in Goručan_525

Zmagovalec OP 16, ki se je igralo na igriščih TK Branik Maribor je Jure FRANK (ŽtkMb). V finalu je z rezultatom 63 60 premagal Amadeja GORUČANA (Ptuj)

Sicer pa smo spremljali zanimiv turnir, na katerem je presenetil kvalifikant Blaž GVARDJANČIČ, ki je v četrtfinalu izločil tretjega nosilca Tina KOVAČIČA. Zmagal je z rezultatom 64 06 63.

Polfinalisti so bili še Filip Jakob ZUPANČIČ, Jure FRANK in Amadej GORUČAN.

V polfinalu je Jure FRANK (ŽtkMb) presenetil 1. nosilca Filipa Jakoba ZUPANČIČA (Zklub) in ga premagal z rezultatom 46 75 61. Drugi finalist je bil Amadej GORUČAN (Ptuj), ki je v četrtfinalu premagal 2. nosilca Jakoba Aljaža KAPLJO, v polfinalu pa je bil s 75 60 boljši od najprijetnejšega presenečenja tega turnirja Blaža GVARDIJANČIČA (Zklub).

OP do 16 let v Velenju

Ljubljana,25.11.2012

V Velenju so se končali obračuni prvega kroga turnirja fantov in deklet  do 16 let. Pri fantih se je v prvem krogu poslovil 7. nosilec Žan ŽMAVC.  Izločil ga je Jernej ZAPLOTNIK, ki se je v glavni turnir uvrstil iz  kvalifikacij. Ostali nosilci so zanesljivo napredovali. Še najtesneje je  bilo v obračunu med 5. nosilcem Tinom KOVAČIČEM in kvalifikantom Luko  MIKLAVČIČEM. Srečanje je dobil KOVAČIČ z rezultatom 75 76(5).

op16_štkve_2_250 op16_štkve_1_250

Ljubljana,21.11.2012

Organizator, ŠTK Velenje obvešča igralce, da so v kvalifikacije turnirja fantov sprejeti vsi, ki so se pravočasno prijavili, torej vseh 45 igralcev.