Novice in fotografije za kategorijo 12 dečki 2016

Lun Obrul tudi na poletnem DP dvakrat na najvišji stopnički

Novo Mesto, 9.6.2016

DP 12 Otočec 2016 poletno_finalisti_525

Na Otočcu se je v organizaciji tamkajšnjega teniškega kluba končalo letošnje poletno državno prvenstvo v starostni kategoriji do 12 let.

Pri dečkih presenečenj ni bilo. Po zimskem je tudi poletni naslov osvojil vodilni igralec na lestvici TS, Lun OBRUL (Celje). V finalu je s 6-1 6-0 premagal Bora ARTNAKA (AsLit).

Deklice so bile bolj izenačene, naslov pa je osvojila 5. nosilka Brina ŠULIN (Radomlje). V finalu je bila s 6-4 6-0 boljša od vodilne igralke na lestvici TS Leontine STOJANOVIĆ (Ol-Lj).

V konkurenci dvojic sta Lun OBRUL in Maj PREMZL (ŽtkMb) po zimskem osvojila tudi naslov poletnih državnih prvakov . V tesnem finalnem obračunu sta z 2-6 7-6(7) 10-5 premagala Tristana FLANDRA (TK Maja) in Bora ARTNAKA

Pri deklicah sta državni prvakinji  Ela Nala MILIĆ in Leontina STOJANOVIĆ (Ol-Lj). V finalu sta s 7-5 6-4 premagali Petjo DRAME (ŽtkMb) in Lauro KOREN (Koper).

Lun Obrul iz Ljubljane z dvema naslovoma državnega prvaka

Ljubljana, 14.1.2015

Najboljši dečki na DP 12 zimsko 2016_bm_525

V Ljubljani se je končalo zimsko-dvoransko državno prvenstvo v starostni kategoriji do 12 let. Končani so finalni obračuni posameznikov in posameznic.
Pri dečkih je naslov državnega prvaka osvojil 1. nosilec in prvi igralec lestvice TS do 12 let Lun OBRUL (TK Celje). V finalu je s 7-6(4) 6-2 premagal 4. postavljenega Tristana FLANDRA (TK Maja).

Državno prvenstvo zimsko do 12 let polfinalisti in

Lun OBRUL je v prvem polfinalu s 6-2 6-2 premagal 3. nosilca Bora ARTNAKA (Litija), Tristan FLANDER  je bil v drugem polfinalnem obračunu s 6-1 7-5 boljši od 2. nosilca Maja PREMZLA (ŽtkMb).

V konkurenci dvojic sta pri dečkih slavila Lun OBRUL in Maj PREMZL, ki sta v finalu s 6-4 6-0 premagala dvojico Tristan FLANDER in Bor ARTNAK.

V končnici smo spremljali zelo zanimive obračune, dečki pa so prikazali izvrsten tenis.