Pregled ligaških tekmovanj in rezultatov lig TS v letu 2018

Pregled rezultatov teniških lig v letu 2018 najdete TUKAJ.

Novice in fotografije za kategorijo člani 2016

Miha Okorn osvojil članski masters 2016

Ljubljana, 3.10.2016

Okorn Miha masters Koper 2016_až_525

V Kopru se je končal Tilia masters  2016 za člane in članice. Pri članih je zmagovalec Miha OKORN (MaxLj). V finalu se je pomeril z Matejem LELJAKOM iz ŽTK Maribor in zmagal z rezultatom 6-1 1-0 (predaja Leljaka).

Članice so finale odigrale danes. Finalistki sta bili Sara PALČIČ (Talos), ki je v polfinalu s 6-4 6-3 premagala Tino Kristino GODEC (AsLit) in Lian BENEDEJČIČ (Koper), ki je bila v drugem polfinalu s 4-6 6-4 6-3 boljša od Metke KOMAC (Koper).

V finalu je starejša in izkušenejša Palčičeva premagala Benedejčičevo z rezultatom 7-5 6-3.

Domen Gostinčar in Ana Oparenovič poletna članska državna prvaka

Ljubljana, 1.7.2016

Oparenovič Ana, Kovač Tinkara, Domen Gostinčar in

Ana Oparenović, Tinkara Kovač, Grega Boh in Domen Gostinčar (z leve)

V Ljubljani se je v organizaciji Max tenis kluba končalo letošnje poletno člansko državno prvenstvo.

Pri članih je naslov državnega prvaka osvojil 4. nosilec in 12. igralec lestvice TS Domen GOSTINČAR (ŽtkMb). V finalu je s 6-3 6-2 premagal 6. postavljenega igralca domačega kluba Grego BOHA (MaxLj).

Pri članicah je državbna prvakinja nepostavljena Ana OPARENOVIČ (Celje), ki zadnje leto študira in igra v univerzitetnem prvenstvu ZDA. V finalu je s 6-4 6-2 premagala 5. nosilko in 14. igralko lestvice TS, Tinkaro KOVAČ (Šentjur).

Pri članih sta naslov državnih prvakov v konkurenci dvojic osvojila  Tilen ŽITNIK in David GORŠIČ.

Med ženskimi dvojicami sta državni prvakinji Ana OPARENOVIČ in Sara PALČIČ.

Vabilo na pohod po naravi ob članskem turnirju v Krškem

Ljubljana, 12.4.2016

V sklopu članskega turnirja v Krškem organiziramo za spremljevalce igralcev pohod po naravi, in sicer po poteh Bohorja. Medtem, ko bodo igralci igrali tekme prvega kola članskega turnirja, se bomo drugi odpravili v naravo. Pohod bo trajal cca. 3 ure.

Prijave za pohod zbiramo do sobote, 16. 4. 2016, na info@teniski-klub-krsko.si. Z njimi zaključimo v soboto ob 9h. Za prevoz do Senovega, kjer bomo začeli pohod ob 10:30, je poskrbljeno. Pohod bo vodil vodič "Šeš".

Ne pozabite na primerno pohodniško obutev.

Vabljeni, da preživite teniški turnir malce drugače!

TK Krško

Slap Bohor

Slap Bohor

Rok Jarc zmagovalec 2. Breskvarjevega memoriala

Ljubljana, 14.1.2016

Drugi Breskvarjev memorial 2016_525

V Ljubljani se je končal 2. Breskvarjev memorial, članski turnir za fante in dekleta.

Pri članih smo v finalu spremljali obračun branilca naslova, 31-letnega Roka JARCA (Radomlje), 6. nosilca in drugopostavljenega 19-letnega Jureta FRANKA (ŽtkMb). Še drugo leto zapored je memorialni turnir osvojil Rok JARC in si poleg točk za slovensko člansko teniško lestvico priigral denarno nagrado v višini 500 €, poraženec je dobil pol manj, računalniški tečaj sponzorja članskih turnirjev B2 in vrednostni bon v znesku 250 €. Končni izid izenačenega srečanja je bil 6-4 7-6(5).

Breskvarjev memorial 2016-finalisti 525

Pri članicah sta se za enak denarni sklad borili 3. nosilka Pija BRGLEZ (Br-Mb) in 2. nosilka Tina Kristina GODEC (AsLit). S 6-3 6-4 je bila boljša Brglezova.
Finale odlično organiziranega turnirja je spremljalo okrog 70 gledalcev, ogledal pa si ga je tudi predsednik TS g. Marko UMBERGER, ki je podelil priznanja najboljšim.

Tomislav Ternar in Manca Pislak članska dvoranska državna prvaka 2016

bm, 11.12.2015

V Rogaški Slatini se je končalo člansko državno prvenstvo B2.

V okrnjeni moški konkurenci, najboljši niso nastopili, je državni prvak postal Tomislav TERNAR (Br-Mb), ki je v finalu s 6-4 6-3 premagal člana ŽTK Maribor Aljaža RADINSKEGA.

Med članicami je bila, v prav tako okrnjeni konkurenci, najboljša Manca PISLAK (Tc-Lj). V finalu je s 6-4 6-1 premagala Zalo DOVNIK (Mima).

V konkurenci dvojic sta članska državna prvaka Tomislav TERNAR in Tilen ŽITNIK (Sl-Lj). V finalu sta bila s 6-4 6-1 boljša od Nejca in Roka SITARJA (ŽtkMb).

Med članicami sta naslov državnih prvakinj v konkurenci dvojic osvojili Zala DOVNIK in Nika KOZAR (Tr-Kr). V finalu sta s 7-5 6-2 premagali Tino Kristino GODEC in Laro KRALJ (AsLit).