Tenis-Slovenija
podatkovni_portal
dni
ur
min
sek
Prazna-pasica
prijava_e
Novice

Novice

Išči po novicah
search

TK Koper gosti najmlajše igralke in igralce na turnirju TE 12 Luka Koper Junior Open 2019


bm, 20.05.2019

Fantje in dekleta igrajo na OP do 18 let v Radomljah in Ljubljani


bm, 20.05.2019

Na prireditvi Igrajmo tenis 2019 v Ljubljani v soboto in nedeljo več kot 250 mladih igralcev in igralk


bm, 20.05.2019

Bergantov memorial 2019 - Matic Križnik in Petja Drame zmagovalca v kategorijah do 14 in do 16 let


bm, 19.05.2019

Dalila Jakupović predala tekmo v Nurnbergu, Tamara Zidanšek in Blaž Rola v ponedeljek


bm, 19.05.2019

Na Trofeu Bonfiglio v kvalifikacijah dober začetek Ele Nile Milić, Filip Jeff Planinšek izgubil v četrtfinalu Budimpešte


bm, 19.05.2019

Bergantov memorial 2019 - Matic Križnik in Petja Drame finalista, Gal Emeršič Potočnik in Sebastian Dominko zmagovalca dvojic


bm, 18.05.2019

Bergantov memorial 2019 - v polfinalu Petja Drame, Anika Planinšek, Aljaž Jeran, Matic Križnik in Žiga Švec


bm, 17.05.2019

V Budimpešti med posamezniki v igri le še Filip Jeff Planinšek, z nastopi končali Tin Krstulovič, Tilen Potočnik, Blaž Vidovič, Tjaša Klevišar in Tara Katarina Milić


bm, 17.05.2019

TK Slovenske Konjice vabi na turnir 8-11 let


bm, 16.05.2019

V Mariboru danes dva kroga turnirja Bergantov memorial v posamični konkurenci, zelo uspešna dekleta do 16 let


bm, 16.05.2019

Dalila Jakupović v Trnavi končala v drugem krogu, Andreja Klepač četrtfinalistka turnirja dvojic v Rimu


bm, 16.05.2019

Rekreativni teniški turnir ŽTK 2019 - vabilo


bm, 15.05.2019

Tin Krstulovič napredoval v Budimpešti, Pia Lovrič in Tara Gorinšek izgubili


bm, 15.05.2019

Bergantov memorial - sredin spored kroji vreme, vsi posamični obračuni so bili odpovedani


bm, 15.05.2019

Luka Albreht poražen v četrtfinalu turnirja TE 12 na Cipru, Ela Nala Milić izgubila na turnirju TE 16 v Barceloni


bm, 14.05.2019

Pokrajinske športne igre v tenisu za upokojence - obvestilo


bm, 14.05.2019

Drugi kvalifikacijski turnir Champions bowl bo v Sevnici


bm, 13.05.2019

Mladinci in mladinke na mednarodnih turnirjih ITF v Italiji, Avstriji, na Madžarskem in v Črni Gori


bm, 13.05.2019

Simon Javoršek, Jaka Tomažin in Grega Sevšek uspešni v kvalifikacijah Bergantovega memoriala 2019


bm, 13.05.2019

Slab dan za Slovenke v Rimu. Porazi Zidanškove, Hercogove in Srebotnikove; uspešna samo Andreja Klepač


bm, 13.05.2019

Luka Koper Junior Open TE 12 in 8-11 - obvestilo


bm, 13.05.2019

V Mariboru se je začel še drugi mednarodni turnir TE do 14 in 16 let - Bergantov memorial


bm, 12.05.2019

Tamara Zidanšek in Polona Hercog v glavni turnir Rima


bm, 12.05.2019

Veronika Erjavec klonila v finalu turnirja posameznic ITF v Tučepih, osvojila pa turnir v konkurenci dvojic


bm, 12.05.2019

Igrajmo tenis 2019 - časovnica prireditve


ts, 12.05.2019

Polona Hercog in Tamara Zidanšek v finale kvalifikacij Rima, Aljaža Bedene poražen v uvodnem nastopu


bm, 11.05.2019

Za dvojno slovensko slavje na turnirju TE Grawe Open 2019 poskrbela Sebastian Dominko in Matic Križnik


bm, 11.05.2019

Grawe Open 2019 - Sebastian Dominko in Matic Križnik finalista (prenos TV Maribor), Petji Drame ni uspelo v finale


bm, 10.05.2019

Živa Falkner izgubila v polfinalu turnirja ITF v Beljaku med posameznicami, med dvojicami ponovno zmagovalka


bm, 10.05.2019

Grawe Open 2019 - Annika Planinšek in Petja Drame ter Tim Kušter in Matic Križnik zmagovalci med dvojicami


bm, 09.05.2019

Nika Radišič in Veronika Erjavec četrtfinalistki v Tučepih, Mike Urbanija in Matic Špec izgubila


bm, 09.05.2019

Blaž Rola predal tekmo drugega kroga v Bragi


bm, 09.05.2019

Začeli sta se liga do 12 let in 2. moška članska liga


bm, 08.05.2019

Grawe Open 2019 - Annika Planinšek, Petja Drame, Sebastian Dominko, Maj Premzl in Matic Križnik četrtfinalisti


bm, 08.05.2019

Živa Falkner četrtfinalistka v Beljaku, Filip Jeff Planinšek poražen


bm, 08.05.2019

Tomas Lipovšek Puches odslej za Slovenijo


ts, 07.05.2019

Matic Špec v glavni turnir v Pensacoli, Nik Razboršek predal tekmo drugega kroga


bm, 07.05.2019

Grawe Open 2019 - velik osip slovenskih igralcev in igralk, a domači upi za visoka mesta še ostajajo v igri


bm, 07.05.2019

Vabilo na skupščino TZS 2019


bm, 07.05.2019

Grawe Open 2019 - dobri slovenski nastopi v Mariboru


bm, 06.05.2019

Kaja Juvan se bliža stoterici, Blaž Rola vidno napredoval; Gal Emeršič Potočnik vodilni na lestvici Race to masters 2019 do 16 let


bm, 06.05.2019

Benjamin Beliš zmagovalec OP za člane v Novem mestu


bm, 06.05.2019

Blaž Rola v Bragi, mladinci v Mariboru in Beljaku


bm, 05.05.2019

Polona Hercog poražena v prvem krogu turnirja WTA v Madridu


bm, 05.05.2019

Organizatorji kljub slabemu vremenu uspešno končali s kvalifikacijami turnirja Grawe Open v Mariboru; uspešni Jaka Tomažin, Vid Mohar in Meta Marenk


, 05.05.2019

Manca Pislak osvojila turnir dvojic v Antalyi, Blaž Rola in Nina Potočnik ustavljena v četrtfinalu, Matic Špec polfinalist turnirja dvojic na Floridi


bm, 05.05.2019

Matic Hribar zmagovalec turnirja TE do 12 let v Čakovcu, v finalu boljši od Paola Angelija


bm, 04.05.2019

Kaja Juvan brez finala v Charlestonu, Polona Hercog z dvema zmagama v glavni turnir Madrida; poraz Andreje Klepač in Katarine Srebotnik na turnirju dvojic v Madridu


bm, 04.05.2019

V letu 2019 občutno več sredstev namenjenih mladincem in tenisu nasploh


bm, 04.05.2019

Kaja Juvan polfinalistka Charlestona, Nina Potočnik v četrtfinalu Santa Margherite Di Pule; Manca Pislak finalistka turnirja dvojic v Antalyi


bm, 04.05.2019

Tara Gorinšek in Nika Strašek brez posamičnega finala v Nišu in Abidjanu; Živa Falkner zmagovalka turnirja dvojic v Salsomaggioreju


bm, 03.05.2019

Izvrstna Matic Hribar in Paolo Angeli finalista TE 12 v Čakovcu


bm, 03.05.2019

Blaž Rola četrtfinalist challengerja v Puerto Vallarti


bm, 03.05.2019

Polona Hercog zmagala v uvodu kvalifikacij WTA turnirja v Madridu


bm, 02.05.2019

Nika Strašek v četrtfinalu Abidjana, Alja Belinger in Tara Gorinšek četrtfinalistki v Nišu, Matic Hribar in Paolo Angeli polfinalista na TE 12 v Čakovcu


bm, 02.05.2019

Kaja Juvan v četrtfinalu Charlestona, Nina Potočnik v četrtfinalu Sardinije; poraz Mance Pislak v Turčiji in Dalile Jakupović med dvojicami v Pragi


bm, 02.05.2019

Kaja Juvan v drugi krog Charlestona, Dalila Jakupović polfinalistka turnirja dvojic v Pragi


bm, 02.05.2019

Miha Vetrih, Tara Gorinšek in Alja Belinger dobro igrajo v Nišu, dečki in deklice izvrstni na TE 12 v Čakovcu, poraz Žive Falkner v Salsomaggioreju


bm, 01.05.2019

Nina Potočnik in Manca Pislak uspešni v Italiji in Turčiji, slab dan za Slovenki v Rabatu, Anže Arh poražen v Kairu


bm, 01.05.2019

Ana Tara Praček, Žiga Švec, Špela Rijavec in Mark Grošelj Sisan zmagovalci Odmev FIN A in B turnirjev v Kopru


bm, 01.05.2019

Na praznični dan številni slovenski nastopi na mednarodnih turnirjih


bm, 30.04.2019

Blaž Rola nadaljuje zmagovito serijo v Mehiki, Matic Špec poražen v finalu kvalifikacij v ZDA


bm, 30.04.2019

Bor Artnak, Miha Vetrih in Petja Drame uspešni v Nišu; v Čakovcu naši še igrajo v RR turnirju


bm, 30.04.2019

Tin Krstulovič in Alea Bubek osvojila Op 18 v Krškem


bm, 30.04.2019

Matic Špec v zadnji krog kvalifikacij v Vero Beachu, Nastja Kolar izgubila finale kvalifikacij v Charlestonu; nasprotnike dobila Kaja Juvan in Blaž Rola


bm, 30.04.2019

Tamara Zidanšek z izjemno predstavo v drugi krog Rabata, uspešna tudi Polona Hercog; Dalila Jakupović brez možnosti proti Siniakovi


bm, 30.04.2019

Končujeta se turnirja OP 18 za fante in Odmev FIN 14 za dečke in deklice


bm, 29.04.2019

Živa Falkner v drugi krog v Italiji, Bor Artnak in Petja Drame v glavni turnir v Nišu; najmlajši odlično začeli v Čakovcu


bm, 29.04.2019

Blaž Rola osvojil ATP challenger v mehiškem Leonu


bm, 28.04.2019

Nika Strašek runner up na turnirju ITF v Abidjanu, mladinci in mladinke že začeli s kvalifikacijami prihodnjega tedna


bm, 28.04.2019

Manca Pislak osvojila turnir ITF WTT v Antalyi


bm, 28.04.2019

Ta konec tedna v Kopru OP do 14 let, v Krškem na OP 18 pri dekletih slavila Alea Bubek


bm, 28.04.2019

Blaž Rola dobil polfinalni triler v Mehiki, Kaja Juvan v izenačenem obračunu ostala brez finala v ZDA


bm, 27.04.2019

Naše igralke dobile nasprotnice na turnirjih WTA v Rabatu in Pragi


bm, 27.04.2019

Manca Pislak v finale turnirja ITF v Antalyi, Veroniki Erjavec ni uspelo


bm, 27.04.2019

Blaž Rola polfinalist ATP challengerja v mehiškem Leonu


bm, 27.04.2019

Nika Strašek finalistka turnirja ITF v Abidjanu, Živa Falkner izgubila v četrtfinalu Piestanya, Ana Lanišek tesno izgubila v Zagrebu; Matic Križnik finalist dvojic v Zagrebu


bm, 26.04.2019

Kaja Juvan v Charlottesvillu, Manca Pislak v Antalyi, Veronika Erjavec v Tabarki - vse tri v polfinalu turnirjev ITF


bm, 26.04.2019

Ligaška tekmovanja 2019 - datumi prijav v tekmovanja


bm, 26.04.2019

Kaja Juvan v četrtfinale Charlottesvilla, Blaž Rola četrtfinalist Leona, Manca Pislak dobila slovenski obračun v Antalyi, Veronika Erjavec zmagala v Tabarki; poraz Aljaža Bedeneta v Budimpešti


bm, 25.04.2019

Živa Falkner četrtfinalistka v Piestnayu, Nika Strašek polfinalistka v Abidjanu, Ana Lanišek četrtfinalistka na TE 14 v Zagrebu


bm, 25.04.2019

Primorski veterani boljši od veteranov hrvaške Istre


, 25.04.2019

Mednarodni turnirji - tujina


, 25.04.2019

Petja Drame in Tara Gorinšek četrtfinalistki v Subotici, v Piestanyu zmaga za Živo Falkner in Majo Makorič, Nika Strašek v četrtfinalu Abidjana


bm, 24.04.2019

Blaž Rola uspešen v Mehiki, Kaja Juvan z odliko v ZDA, Manca Pislak in Nika Radišič zmagali v Antalyi, Veronika Erjavec uspešna v Tabarki


bm, 24.04.2019

Odlični nastopi naših mladincev v Subotici in Zagrebu, v Piestanyu napredovala Blaž Vidovič in Maja Makorič


bm, 23.04.2019

Kaja Juvan, Pia Čuk, Nika Radišič, Manca Pislak, Veronika Erjavec in Mike Urbanija na turnirjih ITF


bm, 22.04.2019

OP Zala 16 na Ptuju med dekleti osvojila Nina Pliberšek, med fanti najboljši Bor Artnak


bm, 22.04.2019

Velik uspeh Pie Lovrič, ki je osvojila turnir ITF 2. ranga v Firencah, uspešen začetek naših mladincev in mladink tudi ta teden


bm, 22.04.2019

Svit Suljić, Nala Kovačič, Dejan Desy in Nika Mlakar najboljši na FIN turnirjih A in B do 12 let v Ljubljani


bm, 22.04.2019

Aljaž Bedene v Budimpešti v drugi krog, Tamara Zidanšek izgubila v Carigradu, Katarina Srebotnik zmagala v slovenskem obračunu v Stuttgartu


bm, 22.04.2019

Na OP Zala 16 na Ptuju in FIN 12 v Ljubljani v ponedeljek na sporedu zaključni obračuni, Filip Zver osvojil B turnir do 16 let


bm, 21.04.2019

Pia Lovrič v finale na turnirju ITF v Firencah; mladinci in mladinke zaenkrat dokaj uspešni v kvalifikacijah Piestanya in Subotice


bm, 21.04.2019

Nastja Kolar klonila v finalu turnirja ITF WTT v Kairu, Veronika Erjavec osvojila turnir dvojic v Tabarki; Dalila Jakupovič izgubila v kvalifikacijah WTA turnirja v Štutgartu


bm, 21.04.2019

Ta konec tedna finalni turnir do 12 let v Ljubljani in OP Zala do 16 let na Ptuju


bm, 20.04.2019

Jan Dimitrijevič poražen v polfinalu Pančeva, Ela Nala Milić zmagovalka turnirja dvojic


bm, 20.04.2019

Pia Lovrič polfinalistka v Firencah, Živa Falkner po treh urah igre izgubila


bm, 20.04.2019

Jan Dimitrijevič polfinalist v Pančevu, Ela Nala Milić polfinalistka v portugalski Penini


bm, 19.04.2019

Nastja Kolar v polfinalu turnija v Antalyi, poraz Nika Razborška in Pie Čuk


bm, 19.04.2019

rss
Zavarovalnica Sava tenis Petrol Telemach
BTC City autocommerce SŽ Športna loterija Zala ŽiherHiše Vivo catering Žito Odmev Gospodarsko rastavišče Total Kompas Medot Barcaffee Alta Diners Tenis Slovenija Coca Cola MSIN Slowatch NIL Grafični studio K Medex Energetika Maribor Salus Carso Babolat Slovenija Dunlop Sport Lenovo