Tenis-Slovenija
podatkovni_portal
dni
ur
min
sek
Prazna-pasica
prijava_e
Novice

Novice

Išči po novicah
search

Blaž Kavčič izgubil uvodno srečanje na challengerju v Pau


bm, 24.02.2020

Drugi Luka Koper Winter cup do 10 let


bm, 24.02.2020

Žiga Šeško in Svit Suljić na turnirju TE 12 v Aureyu


bm , 24.02.2020

Kaja Juvan uspešna v kvalifikacijah Acapulca, Andreja Klepač napredovala med dvojicami v Dohi, Katarina Srebotnik izgubila


bm, 24.02.2020

Člani in članice na turnirjih ITF v Grčiji in Turčiji; Tina Cvetkovič v glavni turnir, izpadel Anže Arh


bm, 24.02.2020

Mladinci in mladinke na turnirju ITF v Karntenu v Avstriji


bm, 24.02.2020

Nina Potočnik z zmago v Antalyi do drugega naslova na turnirjih ITF letos


bm, 23.02.2020

Kaja Juvan v finale kvalifikacij v Acapulcu, Blaž Rola poražen v Dubaju, Polona Hercog izgubila v Dohi


bm, 23.02.2020

Nina Potočnik finalistka turnirja ITF v Antalyi


bm, 22.02.2020

Blaž Rola v kvalifikacijah Dubaja, Polona Hercog v Dohi, Tamara Zidanšek in Kaja Juvan v Acapulcu


bm, 21.02.2020

Mark Iztok Lunder finalist dvojic na TE 14 v Izraelu, Jan Dimitrijevič izgubil v četrtfinalu ITF v Antalyi


bm, 21.02.2020

Matic Špec izgubil v polfinalu turnirja ITF v Cancunu


bm, 21.02.2020

Ski Tenis - vabilo


bm, 20.02.2020

Strokovni delavec 1 - športno treniranje- tenis - razpis tečaja


, 20.02.2020

Nina Potočnik četrtfinalistka turnirja ITF v Antalyi, Jan Dimitrijevič četrtfinalist mladinskega turnirja ITF prav tako v Antalyi


bm, 20.02.2020

Aljaž Bedene v Marseillu poražen v drugem krogu


bm, 20.02.2020

Aljaž Bedene proti najvišji uvrstitvi v karieri, pri dekletih na vrhu ostaja Polona Hercog


bm, 20.02.2020

ITF turnirji Istarska Riviera 2020 - obvestilo


bm, 20.02.2020

Matic Špec v drugi krog turnirja v Cancunu


bm, 19.02.2020

Aljaž Bedene v četrtem poskusu boljši od Karena Khachanova za drugi krog Marseilla, Katarina Srebotnik in Andreja Klepač izgubili v Dubaju


bm, 19.02.2020

Porotoroški turnir letos en teden kasneje


ts, 18.02.2020

Jan Dimitrijevič v glavni žreb mladinskega ITF turnirja v Antalyi, Nina Potočnik v drugi krog Antalye, Mike Urbanija brez glavnega turnirja ITF v Heraklionu,


bm, 17.02.2020

Pia Marija Rebec, Nejc Škorjanc in Paolo Angeli zmagovalci OP Zala do 16 let


bm, 17.02.2020

Polona Hercog v Dubaju brez glavnega turnirja


bm, 17.02.2020

Anže Arh, Mike Urbanija in Tom Kočevar Dešman kvalifikacije začeli z zmagami


bm, 16.02.2020

Ekipa dečkov do 12 let na Winter cupu osvojila drugo mesto in naslov evropskih podprvakov


bm, 16.02.2020

Na OP Zala do 16 let pred nami le še zaključni obračuni


bm, 16.02.2020

Ekipa dečkov do 12 let na Winter cupu po zmagi nad Francijo danes v boj za naslov evropskih prvakov


bm, 16.02.2020

Fantje v kvalifikacijah Winter cupa do 16 let izgubili odločilno srečanje za napredovanje na zaključni turnir in osvojili četrto mesto


bm, 15.02.2020

Ta konec tedna OP prvenstvo Zala do 16 let


bm, 15.02.2020

Aljaž Bedene za las prekratek v obračunu z Aliassimom


bm, 14.02.2020

Aljaž Bedene v Rotterdamu boljši od šestega igralca sveta Stefanosa Tsitsipasa, v petek ob 16.15 z Aliassimom (prenos Sport klub)


bm, 14.02.2020

Blaž Rola obstal v četrtfinalu Bengalurja


bm, 14.02.2020

Ta konec tedna fantje v kvalifikacijah Winter cupa 16, dečki do 12 let na finalu Winter cupa 12


bm, 13.02.2020

Aljaž Jeran v Antalyi izgubil polfinale dvojic med mladinci, pri članicah Nika Radišič izgubila četrtfinale dvojic na turnirju ITF v Trnavi


bm, 13.02.2020

Katarina Srebotnik izgubila v četrtfinalu St.Petersburga, konec za Matica Špeca in Mika Urbanijo


bm, 12.02.2020

Aljaž Bedene odpravil Paira in se uvrstil v drugi krog Rotterdama


bm, 11.02.2020

Aljaž Bedene ta teden v imenitni družbi v Rotterdamu (spremljajte prenos na SK1 od približno 15.30 dalje)


bm, 11.02.2020

Blaž Rola uspešen v Indiji, Mike Urbanija in Matic Špec uspešno čez kvalifikacije v Heraklionu in Cancunu


bm, 11.02.2020

Matic Špec in Mike Urbanija v zadnji krog kvalifikacij v Cancunu in Heraklionu


bm, 10.02.2020

Svit Suljić in Beti Jazbec Butina zmagovalca FIN Lino 12 A, Bernard Gašper in Leticija Pipan FIN Lino 12 B


bm, 10.02.2020

Tin Krstulovič in Meta Marenk zmagovalca OP Diners za člane in članice


bm, 10.02.2020

V Ljubljani in Mariboru se odvijajo OP Diners za člane in FIN turnir Lino do 12 let


bm, 09.02.2020

Končana večina kvalifikacijskih nastopov na Winter cupu 2020, na zaključni turnir zaenkrat samo dečki do 12 let


bm, 09.02.2020

V Ljubljani OP Diners za člane, v Mariboru FIN turnir Lino do 12 let


bm, 09.02.2020

Sloveniji ni uspelo napredovati in ostaja v I. EA skupini Pokala Fed


bm, 08.02.2020

V soboto našim ekipam na Winter cupu ni šlo, vse tri so izgubile in ostale brez zaključnega turnirja


bm, 08.02.2020

Dekleta do 16 let na Winter cupu premagala prve favoritinje Hrvatice, dečki in deklice do 14 let začeli s porazoma; fantje do 16 let prihodnji teden


bm, 07.02.2020

Poljakinje v Pokalu Fed ugnale Slovenke, ki bodo v soboto za napredovanje igrale s Srbijo


bm, 06.02.2020

Matic Špec in Tomas Lipovšek Puches izgubila v drugem krogu turnirja ITF v Cancunu


bm, 06.02.2020

Tamara Zidanšek in Dalila Jakupović Sloveniji priigrali zmago nad Turčijo


bm, 05.02.2020

Slovenke v Luksemburgu z zmago začele pohod proti svetovni skupini Pokala Fed


bm, 05.02.2020

Matic Špec v glavni turnir v Cancunu, Blaž Kavčič končal nastope v Launcestonu,


, 05.02.2020

Nala Kovačič, Vid Mohar in Lasse Gajšek Zajc zmagovalci OP A in B Odmev do 14 let


bm, 03.02.2020

Aljaž Bedene poražen v Montpellierju na turnirju ATP 250


bm, 03.02.2020

Maja Radišič osvojila OP Petrol 18 v Medvodah, v Krškem zmagal Lun Obrul


bm, 02.02.2020

Na OP Odmev do 14 let znani finalisti in finalistki


bm, 02.02.2020

Blaž Rola brez glavnega turnirja v Indiji


bm, 02.02.2020

V Mengšu, Mariboru, Medvodah in Krškem OP Petrol 18 in Odmev 14 ter nastopi najmlajših


bm, 02.02.2020

Na Winter cupu 2020 do 12 let dečki z drugim mestom med najboljših osem ekip v Evropi, deklice na koncu pete


bm, 01.02.2020

Bor Artnak izgubil finale turnirja ITF 4. ranga v Nairobiju


bm, 01.02.2020

Slovenija v Luksemburg s pomlajeno reprezentanco


ts, 31.01.2020

Kvalifikacije za zimska evropska ekipna prvenstva 2020 (Winter cups); dečki začeli z zmago nad Hrvaško, deklice s porazom z Belgijo


bm, 31.01.2020

Živa Falkner izgubila finale med mladinskimi dvojicami na OP Avstralije, a vseeno dosegla uspeh kariere


bm, 31.01.2020

Blaž Kavčič na ATP challengerju v Burniju poražen v tretjem krogu


bm, 29.01.2020

Konec slovenskih članskih nastopov na OP Avstralije, v konkurenci med mladinkami ostaja Živa Falkner na turnirju dvojic


bm, 28.01.2020

V Kopru se je končal letošnji Winter cup


, 27.01.2020

Aljaž Kirbiš, Gašper Matijašič in Nika Perić zmagovalci OP Zala 16


bm, 27.01.2020

Vabilo na novinarsko konferenco reprezentance za Pokal Federacij pred odhodom v Luksemburg


ts, 27.01.2020

V Kranju in Ljubljani poteka OP Zala 16, zadnji turnir pred spremembo teniških lestvic


bm, 26.01.2020

Pia Lovrič v drugi krog mladinskega turnirja na OP Avstralije v Melbournu, dekleti uspešni tudi med dvojicami


bm, 26.01.2020

Maj Premzl izgubil v finalu turnirja ITF v Širokem Brijegu


bm, 25.01.2020

Slab slovenski dan za ženske dvojice na OP Avstralije, Andreja Klepač napredovala med mešanimi dvojicami


bm, 24.01.2020

Igralci in igralke se v Širokem Brijegu izvrstno počutijo in zmagujejo


bm, 23.01.2020

Nastja Kolar izgubila četrtfinale v Kairu, Nina Potočnik predala srečanje drugega kroga v Antalyi


bm, 23.01.2020

Aljaž Bedene zaključil slovenske posamične nastope v Melbournu, nadaljujejo dvojice in mladinki


bm, 23.01.2020

Tudi na drugem turnirju ITF v Širokem Brijegu slovenski predstavniki na dobri poti proti novim vrhunskim dosežkom


bm, 22.01.2020

Bor Artnak izgubil v četrtfinalu turnirja ITF v Nairobiju


bm, 22.01.2020

Polona Hercog izgubila s prvo, Tamara Zidanšek z deveto nosilko OP Avstralije


bm, 22.01.2020

Polona Hercog brez težav v drugi krog, poraz Kaje Juvan


, 21.01.2020

Aljaž Bedene štiri ure za preboj v drugi krog


bm, 21.01.2020

Tudi drugi turnir v Širokem Brijegu naši igralci in igralke dobro začeli, v Nairobiju uspešen Bor Artnak


bm, 20.01.2020

Matic Dimic in Tina Kristina Godec zmagovalca članskega OP Diners v Velenju in Krškem


bm, 20.01.2020

Tamara Zidanšek slovenske nastope v Avstraliji odprla z zmago; Juvanova, Hercogova in Bedene v torek


bm, 20.01.2020

Rekreativci z Medotom v novo teniško sezono


, 19.01.2020

V Kopru se je končal prvi teden zimskega Winter cupa TK Koper


bm, 19.01.2020

Blaž Vidovič finalist turnirja ITF 4. ranga v Oberpullendorfu


bm, 19.01.2020

Nina Potočnik sezono 2020 začela z osvojitvijo naslova na turnirju ITF v Antalyi


bm, 19.01.2020

NA OP Avstralije se je Bedenetu, Hercegovi in Zidanškovi v glavnem žrebu pridružila še Kaja Juvan.


ts, 18.01.2020

Nika Strašek zmagovalka v Širokem Brijegu, dva naslova tudi med dvojicami


bm, 18.01.2020

Zimska državna prvaka Odmev v kategoriji do 14 let sta Luka Videnovič in Nala Kovačič


bm, 17.01.2020

Končne prijave in pomembne informacije RVO BTC-Medot


bm, 17.01.2020

Kaja Juvan v glavni turnir v Melbournu


bm, 17.01.2020

BTC Medot, teniški turnir dvojic 2020


ts, 17.01.2020

Na turnirju ITF v Širokem Brijegu Nika Strašek in Annika Planinšek polfinalistki, v avstralskem Traralgonu bosta nastopili Pia Lovrič in Živa Falkner


bm, 16.01.2020

Luka Videnovič in Marko Požonec ter Nala Kovačič in Ana Tara Praček finalisti DP Odmev 14 v Mariboru


bm, 16.01.2020

Na članskih turnirjih ITF Nina Potočnik v četrtfinale, poraz Nastje Kolar in Anžeta Arha


bm, 16.01.2020

Kaja Juvan v drugi krog kvalifikacij OP Avstralije, konec za Blaža Kavčiča; znani nasprotniki naših v glavnem žrebu


bm, 16.01.2020

Tamara Zidanšek izgubila v polfinalu turnirja dvojic v Hobartu, poraz Andreje Klepač v Adelaidu


bm, 15.01.2020

Alja Belinger, Petja Drame, Nika Strašek, Annika Planinšek in Sebastian Dominko četrtfinalisti, Blaž Vidovič v tretjem krogu na mladinskih turnirjih ITF


bm, 15.01.2020

Zavarovalnica Sava tenis
Petrol BTC City Zavarovalnica Triglav, d.d. Telemach
autocommerce SŽ Športna loterija Zala ŽiherHiše Krka Žito Kompas Medot Diners Tenis Slovenija MSIN Coca Cola Slowatch Perskindol Jolly Babolat Slovenija Lenovo