Novice in fotografije za kategorijo 12 deklice

Ljubljana, 24.9.2012

Radišič Nika Masters 2012 525

Končan je masters 2012 za deklice do 12 let.

V četrtfinalu so se Lian BENEDEJČIČ, Kristini NOVAK, Niki RADIŠIČ in Anji GAL pridružile Katja HRKAČ, Živa FALKNER, Maruša PLANK in Kaja JUVAN. Te so v medsebojnih srečanjih odločale o polfinalistkah.

V nedeljski polfinale so se uvrstile Lian BENEDEJČIČ z zmago nad Kajo JUVAN s 62 60, Kristina NOVAK, ki je izločila Marušo PLANK s 62 62, Anja GAL je bila boljša od Žive FALKNER s 61 60, Nika RADIŠIČ pa je premagala Katjo HRKAČ s 61 60.

Polfinalna para sta bila Lian BENEDEJČIČ (Koper) - Kristina NOVAK (Tr-Kr) in Anja GAL (ŽTKMb) - Nika RADIŠIČ (Proten). Lian BENEDEJČIČ je bila s 64 63 boljša od Kristine NOVAK, Nika RADIŠIČ pa je s 61 61 premagala Anjo GAL.

V finalnem obračunu je slavila Nika RADIŠIČ, ki je Lian BENEDEJČIČ premagala z rezultatom  76(4) 62.

Nekaj fotografij prvega dne si lahko ogledate v fotogaleriji.

Finalni turnir Portorož julij 2012

Portorož, 17.7.2012

Benedejčič,Radišič, Gal, Cvetkovič_525

V Portorožu se je s finalnima srečanjema na A turnirjih za deklice in dečke končal finalni turnir do 12 let. O najboljših na A turnirju so odločali Matic PODLIPNIK (ŽtkMb) in Rok KOMAC (Igor) pri dečkih ter Lian BENEDEJČIČ (Koper) in Nika RADIŠIČ (Proten) pri deklicah. Zmagovalca A turnirjev sta postala najvišje uvrščena igralca na letvici TZS do 12 let Lian BENEDEJČIČ in Matic PODLIPNIK.

Lian BENEDEJČIČ je v maratonskem finalu, ki je trajalo kar 4 ure in 5 minut premagala Niko RADIŠIČ z rezultatom 57 64 63, Matic PODLIPNIK pa je bil boljši od Roka KOMCA z rezultatom 62 60.

V polfinalnih obračunih dečkov je 1. nosilec Matic PODLIPNIK s 76(2) 75 premagal klubskega kolega Jeffa Filipa PLANINŠKA, v drugem polfinalu pa je Rok KOMAC izločil Tima TEKAVCA (MaxLj) z rezultatom 62 60. Pri deklicah je v prvem polfinalu Lian BENDEJČIČ (Koper) premagala Anjo GAL (ŽtkMb) s 76(5) 63, v drugem polfinalu pa je Nika RADIŠIČ (Proten) premagala Tino CVETKOVIČ (Radovljica) s 61 61.

Pri deklicah je na B turnirju slavila Petra GOBEC (Šentjur), ki je v  finalu z rezultatom  60 62 premagala Hano STRNIŠA (Domžale).

Pri dečkih  je turnir B osvojil Anej LEVPUŠČEK (Domžale), ki je z rezultatom 64 64  premagal Daniela TRIANTAFYLLOUA (Ltc).

Turnir dvojic sta pri dečkih osvojila Matic PODLIPNIK in Tim TEKAVEC, ki sta v finalu s 64 64 premagala dvojico Tom AŠIČ KOVAČ in Gašper BEZJAK.

Pri deklicah sta zmagovalki Nika RADIŠIČ in Tina CVETKOVIČ, ki sta v dramatičnem finalu s 76(4) 46 10-7 premagali prvi nosilki Lian BENEDEJČIČ in Anjo GAL.

Kristina Novak poletna državna prvakinja do 12 let

Otočec 17.6.2012

Novak kristina 350 pokončna

V TC Otočec se je končalo državno prvenstvo za dečke in deklice do 12 let.

Naslov državne prvakinje je osvojila 2. nosilka Kristina NOVAK (Tr-Kr), ki je v zelo izenačenem finalnem srečanju v treh nizih z rezultatom 57 64 64 premagala 1. nosilko Lian BENEDEJČIČ (Koper) in s tem ubranila lanskoletni naslov.

V konkurenci dvojic sta državni prvakinji postali Lian BENEDEJČIČ in Anja GAL (ŽtkMb), ki sta v finalu s 63 63 ugnali Tino CVETKOVIČ (Radovljica) in Niko RADIŠIČ (Proten).

RR 12  - Šentjur 2012

ODPRTO PRVENSTVO_plakat_U-12 RR_2012_525

FIN2 Branik Maribor 2012

Ljubljana, 23.4.2012

Na teniških igriščih TK Branik Maribor je potekal 2. finalni turnir v kategoriji do 12 let. Na A turnirju deklic do 12 let je slavila 1. nosilka Anja GAL (ŽtkMb), ki je v finalu premagala prijetno presenečenje turnirja  Marušo PLANK (Celje). Ta se je v glavni turnir uvrstila iz kvalifikacij. Finalno srečanje je bilo zelo izenačeno in napeto, Anja GAL pa je slavila z rezultatom 67(0) 75 76(9).Na B turnirju deklic je bila najboljša Metka KOMAC (Igor), ki je v finalu premagala Tjašo KLEVIŠAR (Tr-Kr) 62 63.

Ljubljana, 20.3.2012

Na drugem finalnem A turnirju deklic do 12 let je na igriščih ŽTK Maribor slavila Nika RADIŠIČ (Proten), ki je bila v finalu boljša od Maruše PLANK (Celje) z rezultatom 61 16 60. Na B turnirju je zmagala Metka KOMAC (Igor), ki je v finalu s 61 60 premagala Aljo BELINGER (Šplus).

Ljubljana, 19.1.2012

Na Otočcu se je končala letošnje dvoransko prvenstvo v konkurenci do 12 let. Državna prvaka med posamezniki sta postala Matic PODLIPNIK (ŽtkMb) in Lian BENEDEJČIČ (Koper). Če je zmagovalec pri dečkih, Matic PODLIPNIK, ki je v finalu z rezultatom 76(5) 62 premagal Jana KUPČIČA (ŽtkMb) pričakovan, pa je zmaga Lian BENEDEJČIČ vendarle presenečenje. V finalu je bila s 36 63 63 boljša od Kristine NOVAK (Tr-Kr), ki je doslej v svoji kategoriji močno odstopala od vrstnic. No, tudi na državnem prvenstvu sta ti dve igralki močno odstopali od ostalih. Do finalnega obračuna je namreč Kristina NOVAK oddala samo 6, Lian BENEDEJČIČ pa 7 iger. Finalista pri dečkih posamezno pa sta postala tudi državna prvaka v konkurenci dvojic. Matic PODLIPNIK in jan KUPČIČ sta v finalu s 75 63 premagala KRSTULOVIČ Tina in KOVAČEVIČ Marka (oba ŠtkVe). Svoj drugi naslov je poleg Matica PODLIPNIKA osvojila tudi Lian BENEDEJČIČ. V konkurenci dvojic sta postali državni prvakinji z Anjo GAL (ŽtkMb). V finalu sta z rezultatom 36 62 10-7 premagali Tino CVETKOVIČ (Radov) in Niko RADIŠIČ (Proten).

Ljubljana gostila zadnji turnir v letu 2011

Ljubljana, 31.12.2011

Na finalnem turnirju do 12 let v Ljubljani smo dobili zmagovalce v A in B turnirju.  V prvem polfinalu je na A turnirju Kristina NOVAK premagala Tino CVETKOVIČ z rezultatom 63 62, v drugem pa je bila Lian BENEDEJČIČ boljša od Nike RADIŠIČ s 63 61. Turnir pa je po napetem finalu svojila Lian BENEDEJČIČ. Zmagala je z rezultatom 56 61 62. Zmagovalka B finala je postala Petra GOBEC (Šentj), ki je v finalu premagala Hano STRNIŠA (Domžale) s 61 61.

Ta konec tedna finalni turnirji A in B v Ljubljani

Turnirji do 12 let so v vseh kategorijah pripeljani do polfinala. Pri fantih bosta na A turnirju v finalu igrala Rok KOMAC (Igor) in Tim TEKAVEC (MaxLj), na B turnirju pa sta finalista Maks LUKMAN (Medvo) in Miha PERUŠ(Sgrad). Na A turnirju deklet bosta o naslovu zmagovalke odločali Lian BENEDEJČIČ(Koper) in Nika RADIŠIČ (Tenan), na B turnirju pa Živa FALKNER (Otoče) in Petra GOBEC (Šentjur). Finalna srečanja bodo v ponedeljek.

Nekaj fotografij s turnirjev si lahko ogledate spodaj.