Tekmovanja : 2015 : članice

Novice in fotografije za kategorijo članice 2015

Maša Marc članska zimska državna prvakinja 2015

Ljubljana, 12.2.2015

V Rogaški Slatini se je končalo letošnje zimsko državno člansko prvenstvo. Naslova državnih prvakov sta odšla v Maribor in Ljubljano.

Državni prvaki 2015 zimski_525

Pri članicah je bila v finalu Maša MARC (Ol-Lj) s 6-4 6-4 boljša od Saše KLANEČEK (ŽtkMb).

V konkurenci dvojic sta naslov državnih prvakinj osvojili osvojili Saša KLANEČEK (ŽtkMb) in Sara PALČIČ (Talos).

Prvi Memorial Borisa Breskvarja osvojila Zala Dovnik

Ljubljana, 28.1.2015

Memorial Borisa Breskvarja_finalisti

V TA Breskvar v Ljubljani se je s finalnima obračunoma članov in članic končal odlično organiziran in izpeljan 1. Memorial Borisa Breskvarja.

Turnir je med ljubitelji tenisa vzbudil precej zanimanja, tako da so si tekme v preteklih dneh v živo ogledali številni ljubitelji tenisa. To velja tudi za finalna obračuna, na katerih so finaliste razveselili tudi pobiralci žog.

Prvi sta danes na igrišče stopili Sara PALČIČ (Talos) in Zala DOVNIK ( ŽtkMb). Spremljali smo izenačeno in kakovostno srečanje v katerem je bila boljša 17. letna Mariborčanka Zala DOVNIK, sicer tudi ena naših najboljših mladink. Zala je slavila z rezultatom 7-5 6-4.

Oba zmagovalca bosta tudi vpisana na memorialni tabli, ki se bo nahajala v prostorih akademije.

Zmagovalca sta prejela vrednostni bon Hervisa v višini 500 €, poraženca pa bon s polovico nižjim zneskom.