Tenis-Slovenija
podatkovni_portal
dni
ur
min
sek
Prazna-pasica
prijava_e
Tekmovanja : 2010 : Mednarodni turnirji

49. teden 

 

 

REZULTATI ČLANSKIH IN MLADINSKIH  TURNIRJEV 6.12 - 12.12.2010
Sobota, 11.12.2010
         
ČLANICE
ITF BANGALORE (IND) 25.000 $   GLAVNI TURNIR HARD (OUTDOOR)
1. KOLO TADEJA MAJERIČ (5)   AYUMI OKA (JPN) 6-0 7-6(4)
  DALILA JAKUPOVIČ   KYRA SHROFF (IND/Q) 6-1 6-1
2. KOLO ANNA SKHUDUN (UKR)   TADEJA MAJERIČ (5) 6-4 6-4
  DALILA JAKUPOVIČ   ELODIE ROGGE DIETRICH (FRA) 6-3 6-4
ČETRTFINALE NICHA LERTPITAKSINCHAI (THA)   DALILA JAKUPOVIČ 6-2 6-0
ITF LA HABANA (CUBA) 10.000 $   GLAVNI TURNIR HARD (OUTDOOR)
1. KOLO ANJA PRISLAN (7)   CHIKA TARASAWA (JPN) 6-1 6-1
  JANINE KOLETA   CLAUDIA LAZARA MAGARINO LOPEZ (CUB) 6-1 6-1
2. KOLO ANJA PRISLAN (7)   JESSICA SABESHINSKAJA (GER) 6-3 6-2
  NICOLA GEORGE (GBR/5)   JANINE KOLETA 6-1 6-1
ČETRTFINALE JENNIFER ALLAN (GBR/4)   ANJA PRISLAN (7) 7-6(2) 6-2
MLADINCI IN MLADINKE
DUNLOP ORANGE BOWL (USA) ITF 18 - GA   GLAVNI TURNIR HARD (OUTDOOR)
1. KOLO  NIK RAZBORŠEK (Q)   TIMUR NEYMATOV (RUS) 6-4 1-0 Ret.
2. KOLO NIK RAZBORŠEK (Q)   LIAM BROADY (GBR/10) 6-2 1-6 6-3
3. KOLO HUGO DELLIEN (BOL/8)   NIK RAZBORŠEK (Q) 7-6(5) 3-6 5-2
KVALIFIKACIJE
1. KOLO DEKLETA TJAŠA ŠRIMPF (13)   ADEL  ARSHAVSKAYA (RUS) 6-2 6-0
1 KOLO FANTJE NIK RAZBORŠEK (5)   GIANLUCA ARGENTINI (USA/WC) 6-3 6-0
2. KOLO DEKLETA KIMBERLY ZIMMERMANN (BEL)   TJAŠA ŠRIMPF (13) 7-6(3) 6-7(3) 6-3
2 KOLO FANTJE NIK RAZBORŠEK (5)   HE FENG (CHN/WC) 3-6 6-2 6-2
ZADNJE KOLO FANTJE NIK RAZBORŠEK (5)   MICHAEL EIBL (AUT/9) 7-5 6-4
COCA COLA LIGHT 2010 ( URU) ITF 18 - G5   GLAVNI TURNIR CLAY (OUTDOOR)
1. KOLO  PIA ČUK (6)     BYE
  TINA MOHORČIČ   THAISA PEREIRA (BRA) 6-4 6-0
2. KOLO  PIA ČUK (6)   PAULA INSAURRALDE (ARG) Walkover
  TINA MOHORČIČ   SARAHI GARCIA CARRERA (MEX/2) 6-4 6-2
ČETRTFINALE LAURA PIGOSSI (BRA/1)   PIA ČUK (6) 6-1 6-2
  CARLA BRUZZESI AVELLA (ARG)   TINA MOHORČIČ 6-7 (4)  6-3  7-6(5)
DUNLOP ORANGE BOWL (USA) 16 LET   KVALIFIKACIJE  
1. KOLO FANTJE ANTONIO J. AYALA HERNANDEZ (ESP)   DORIAN TOMAŽ JANEŽIČ 6-1 6-3

48. teden 

 

REZULTATI ČLANSKIH IN MLADINSKIH  TURNIRJEV 29.11 - 5.12.2010
Nedelja, 5.12.2010
         
MLADINCI IN MLADINKE
EL CEIBO CUP 2010 (ARG) ITF 18 - G5   GLAVNI TURNIR CLAY (OUTDOOR)
1. KOLO  PIA ČUK (5)     BYE
  TINA MOHORČIČ   SHEILA JACOBO (ARG) 6-1 6-1
2. KOLO  PIA ČUK (5)   CHIARA ROQUE DI SALVO 6-1 6-2
  TINA MOHORČIČ   MARIA EDUARDA MEDEIROS (BRA/8) 3-6 6-4 6-3
ČETRTFINALE MANOELA CORBELLINI CHIACCHIO (BRA/4)    PIA ČUK (5) 6-4 6-1
  TINA MOHORČIČ   NICOLE FOSSA HUERGO (ITA) 6-3 6-1
POLFINALE TINA MOHORČIČ   SOFIA LOZANO (ARG/1) 6-2 6-4
FINALE TINA MOHORČIČ   GUADALUPE PEREZ ROJAS  2-6 6-4 6-4
JUNIOR ZAGREB CUP 2010 ITF 18 - G5   GLAVNI TURNIR HARD
1. KOLO DEKLETA MAŠA MARC (5)   ANJA ČOSOVIČ(CRO/WC) 7-6 (6) 6-2
  KARLA POPOVIČ (CRO/WC)   NINA NAGODE (6) 7-5 7-5
  EVA ZAGORAC (Q)   HELENA KLUN (CRO) 5-7 6-2 6-3
2. KOLO DEKLETA MAŠA MARC (5)   LOES JANSSEN (NED) 6-1 5-7 6-3
  BORISLAVA BOTUSHAROVA (BUL)   EVA ZAGORAC (Q) 6-3 6-2
ČETRTFINALE DORA VAJDIČ(CRO/2)   MAŠA MARC (5) 7-6(5) 2-6 6-4
         
1.  KOLO FANTJE GUILLAUME RAUSEO (FRA)   MATEJ LELJAK 6-3 6-2
  FILIP VEGER (CRO/5)   MAKS TEKAVEC (Q) 6-3 6-2
KVALIFIKACIJE
1.  KOLO FANTJE MAKS TEKAVEC   DRAŽEN VUKO (CRO) 7-5 6-2
  MATE SRDANOVIČ (CRO/5)   BLAŽ BIZJAK 6-1 6-1
2.  KOLO FANTJE MAKS TEKAVEC   JAN DUPOR (CRO) 6-3 6-2
FINALE KVALIFIKACIJ MAKS TEKAVEC   FILIP TOMLJANOVIČ (CRO) 6-3 6-1
1.  KOLO DEKLETA EVA ZAGORAC (2)     BYE
  MOJCA FIJAVŽ (4)     BYE
2.  KOLO DEKLETA EVA ZAGORAC (2)   VIHORA REDŽEPAGIČ (CRO) 6-1 6-2
  INGRID VOJCINAKOVA (SVK)   MOJCA FIJAVŽ (4) 6-3 6-4
FINALE KVALIFIKACIJ EVA ZAGORAC (2)   DEJANA RADANOVIČ (SRB/5) 6-4 6-2
EDDIE HERR FLORIDA (ZDA) ITF 18 - G1   GLAVNI TURNIR HARD (OUTDOOR)
1. KOLO FANTJE VLADYSLAV MANAFOV (UKR)   NIK RAZBORŠEK (SE) 6-1 6-2
1. KOLO DEKLETA MADISON M. KEYS (USA/12)   TJAŠA ŠRIMPF (7) 6-0 6-2
KVALIFIKACIJE
1. KOLO DEKLETA TJAŠA ŠRIMPF (7)   BLAIR SHANKLE (USA) 6-1 7-5
2. KOLO DEKLETA TJAŠA ŠRIMPF (7)   KIMBERLEY ZIMMERMANN (BEL) 7-6(1) 6-3
ZADNJE KOLO DEKLETA TJAŠA ŠRIMPF (7)   JULIA JONES (USA) 6-7(6) 7-5 6-3
EDDIE HERR FLORIDA (ZDA) 12 LET   GLAVNI TURNIR  
1. KOLO FANTJE JERNEJ ZAPLOTNIK   NEEL PHATERPEKAR (CAN) 6-0 6-2
  MATIC ZAPLOTNIK   COLTEN LAVERY (CAN) 6-1 6-1
2. KOLO FANTJE LUKE LAWSON (USA)   JERNEJ ZAPLOTNIK 6-0 7-5
  CHUNG YUNSEONG (KOR)   MATIC ZAPLOTNIK 6-0 6-1
ČLANICE
ITF MANDYA (IND) 10.000 $   GLAVNI TURNIR HARD (OUTDOOR)
1. KOLO ANA RAPOPORT (RUS)   DALILA JAKUPOVIČ 3-6 6-2 6-4
 

47. teden 

 

 

REZULTATI ČLANSKIH IN MLADINSKIH  TURNIRJEV 22.11 - 28.11.2010
Sobota, 27.11.2010
ITF PREROV (CZE) 25.000 $ GLAVNI TURNIR CARPET
1. KOLO MAŠA ZEC PEŠKIRIČ (3)   YANA BUCHINA (RUS) 2-6 6-4 6-4
1. KOLO ANDREJA KLEPAČ (Q)   GANA PIVEN (UKR) 1-6 7-6(5) 6-3
2. KOLO MAŠA ZEC PEŠKIRIČ (3)   DENISA ALLERTOVA (CZE) 6-2 6-2
2. KOLO LAURA SIEGEMUND (GER/8)   ANDREJA KLEPAČ (Q) 7-6(4) 6-3
ČETRTFINALE MAŠA ZEC PEŠKIRIČ (3)   LAURA SIEGEMUND (GER/8) 6-3 5-7 6-2
POLFINALE RENATA VORACOVA (CZE/1)   MAŠA ZEC PEŠKIRIČ (3) 6-3 6-1
         
KVALIFIKACIJE
1. KOLO ANDREJA KLEPAČ (1)     BYE
FINALE KVALIFIKACIJ ANDREJA KLEPAČ (1)   IVETA GERLOVA (CZE/15) 6-1 6-7(4) 6-1
ITF VALLUXO (ESP) 10.000 $ CLAY
KVALIFIKACIJE
1. KOLO ANJA PRISLAN    ANDREA CRESPO DE LA COCEPCION (ESP) 6-3 6-2
2. KOLO LAURA APAOLAZA-MIRADEVILLA (ESP/9)   ANJA PRISLAN  4-6 6-0 6-4
MLADINCI IN MLADINKE
YUCATAN WORLD CUP 2010 (MEX) ITF 18 - G1 GLAVNI TURNIR HARD (OUTDOOR)
1. KOLO DEKLETA IRINA KHROMACHEVA (RUS/1)   TJAŠA ŠRIMPF 6-1 6-1
1. KOLO FANTJE NIK RAZBORŠEK   KEVIN KACZYNSKI (GER) 6-4 6-1
2. KOLO FANTJE DOR BELFER (ISR)   NIK RAZBORŠEK 2-6 7-6(5) 7-5
ATP CH HELSINKI 106.500 € GLAVNI TURNIR HARD (GREENSET)
1. KOLO BLAŽ KAVČIČ (9)   FRANCO ŠKUGOR (CRO) 7-5 6-3
2. KOLO JURGEN ZOPP (Q)   BLAŽ KAVČIČ (9) 6-4 7-5

46. teden

 

REZULTATI ČLANSKIH TURNIRJEV 15.11. - 22.11.2010

Petek, 19.11.2010

 

 

ATP CH BRATISLAVA (SVK) 106.500 € GLAVNI TURNIR HARD
1. KOLO BLAŽ KAVČIČ (7)   ATTILA BALAZS (HUN) 6-0 Ret.
2. KOLO MAREK SEMJAN (SVK/WC)   BLAŽ KAVČIČ (7) 6-3 7-6(4)
         
ATP CH SALZBURG (AUT) 42.500 € HARD
KVALIFIKACIJE
1. KOLO ALEXANDER SADECKY (SUI/6)   TOM KOČEVAR-DEŠMAN 6-1 6-4
ATP CH CANCUN   (MEX) 35.000 $ + H GLAVNI TURNIR GREEN CLAY
1. KOLO FACUNDO BAGNIS (ARG)   GREGA ŽEMLJA (5) 6-4 3-6 6-3
ATP CH CHAMPAIGN (USA) 50.000 $ GLAVNI TURNIR HARD
1. KOLO ALEX JR. BOGOMOLOV (ZDA/6)   LUKA GREGORC (Q) 1-6 6-1 6-2
KVALIFIKACIJE
1. KOLO BLAŽ ROLA (1)     BYE
  LUKA GREGORC (4)     BYE
2. KOLO ARTEM ILYUSHIN (RUS)   BLAŽ ROLA (1) 6-7  6-2  6-1
  LUKA GREGORC (4)   KARUNUDAY SINGH (IND) 6-4 6-4
ITF OPOLE (POL) 25.000 $ GLAVNI TURNIR CARPET
1. KOLO KIKI BERTENS (NED/6)   ANDREJA KLEPAČ 7-6(3) 6-2
ITF MALLORCA (ESP) 10.000 $ CLAY
1. KOLO ANJA PRISLAN (Q)   AINA JUAN MOREY (ESP/LL) 6-2 6-0
2. KOLO ANDREA GAMIZ (VEN)   ANJA PRISLAN (Q) 2-6 6-4 6-2
KVALIFIKACIJE
1. KOLO ANJA PRISLAN      BYE
2. KOLO ANJA PRISLAN   M.J. IBANEZ GALINDO 7-6 (4) 6-1
ZADNJE KOLO ANJA PRISLAN    SAMIRA GIGER (SUI/1) 6-2 6-3

 45. teden

 

REZULTATI ČLANSKIH  TURNIRJEV 8.11 - 15.11.2010

Ljubljana 14.11.2010

 

 

FUTURES F4 SANTIAGO (CHI) 10.000 $ GLAVNI TURNIR CLAY
1. KOLO BORUT PUC (5)   JUAN CARLOS SAEZ (CHI) 6-4 3-6 6-4
2. KOLO BORUT PUC (5)   GASTON-ARTURO GRIMOLIZZI (ARG) 6-3 6-0
ČETRTFINALE BORUT PUC (5)   GUILLERMO RIVERA-ARANGUIZ (CHI/2) 7-6 (3) 1-6 6-3
POLFINALE BORUT PUC (5)   CRISTOBAL SAAVEDRA-CORBALAN (CHI/3) 7-6(6) 6-3
FINALE BORUT PUC (5)   PABLO GALDON (ARG)  
ATP CH AACHEN  (GER) 42.500 € + H GLAVNI TURNIR CARPET
1. KOLO BLAŽ KAVČIČ (2)   BAPTISTE DUPUY (FRA) 6-1 6-4
2.KOLO BLAŽ KAVČIČ (2)   DIETER KINDLMANN (GER) 6-7(5) 6-3 6-4
ČETRTFINALE RUBEN BEBELMANS (BEL)   BLAŽ KAVČIČ (2) 7-6(5) 6-2
ITF MALLORCA (ESP) 10.000 $ CLAY
GLAVNI TURNIR
1. KOLO ANJA PRISLAN (Q)   CARLA TUR MARI (ESP) 6-4 6-7(5) 6-2
2. KOLO LARA ARRUABARRENO-VECINO(ESP/3)   ANJA PRISLAN (Q) 6-2 4-6 6-0
KVALIFIKACIJE
1. KOLO ANJA PRISLAN (WC)     BYE
2. KOLO ANJA PRISLAN (WC)   GRACIA RADOVANOVIĆ 6-2 ret.
ZADNJE KOLO ANJA PRISLAN (WC)   CLARA PEREZ-MARCOS (ESP) 6-0 6-2
ATP CH GUAYAQIL   (ECU) 50.000 $ GLAVNI TURNIR RED CLAY
1. KOLO GREGA ŽEMLJA (5)   CARLOS SALAMANCA (COL) 6-3  6-7(6)  6-3
2. KOLO Paulo CAPDEVILLE (COL)   GREGA ŽEMLJA (5) 6-4 6-3
ATP CH KNOXVILLE (USA) 50.000 $ GLAVNI TURNIR HARD
1. KOLO RYLER DEHEART (USA)   LUKA GREGORC (Q) 5-7  7-6(5)  6-1
KVALIFIKACIJE
1. KOLO LUKA GREGORC (5)     BYE
2. KOLO LUKA GREGORC (5)   NICK WOOD (USA) 6-0 6-0
ZADNJE KOLO LUKA GREGORC (5)   DANIEL YOO (KOR/2) 6-2 6-3
ITF PHOENIX (USA) 75.000 $ HARD
KVALIFIKACIJE
1. KOLO MONICA PUIG (PUR)   ANDREJA KLEPAČ (3) 5-2 Ret.
1. KOLO PETRA RAMPRE (4)   ELLEN TSAY (USA) 7-6(1) 6-4
2. KOLO PETRA RAMPRE (4)   JESSICA WACNIK (USA) 6-1 6-1
ZADNJE KOLO ASHLEY WEINHOLD (ZDA/7)   PETRA RAMPRE (4) 6-4 5-7 7-5

 

 

44. TEDEN

 

 

REZULTATI ČLANSKIH IN MLADINSKIH TURNIRJEV  1.11 - 6.11.2010
ČLANI IN ČLANICE
ITF TORONTO (CAN) 50.000 $ GLAVNI TURNIR HARD
1. KOLO ANDREJA KLEPAČ    JULIA COHEN (USA/5) 6-3 6-2
2. KOLO CAROLINE GARCIA (FRA)   ANDREJA KLEPAČ 6-0 7-5 
ATP CH ECKENTAL  (GER) 30.000 € CARPET
1. KOLO BLAŽ KAVČIČ (2)   ANDRE BEGEMANN (GER) 6-4-6-4
2. KOLO BASTIAN KNITTEL (GER)   BLAŽ KAVČIČ (2) 6-4 6-4
ITF GRAPEVINE (USA) 50.000 $ GLAVNI TURNIR HARD
1. KOLO ALJA TOMLJANOVIĆ (CRO/7)   PETRA RAMPRE 6-4 6-0
ITF ISMANING (GER) 50.000 $ + H KVALIFIKACIJE CARPET
1. KOLO Sina HAAS (GER)   DALILA JAKUPOVIČ 6-2 6-3
ATP CHARLOTTESVILLE (USA) 50000 $ KVALIFIKACIJE HARD
1. KOLO CHRIS EATON (GBR)   BLAŽ ROLA (8) 6-4 6-2
  LUKA GREGORC   MICHAEL VENUS (NZL/1) 6-2 6-0
2. KOLO MICHAEL CHABAZ (USA/WC)   LUKA GREGORC 7-6(2) 6-2
FUTURES F29 NICEVILLE (USA) 10.000 $ KVALIFIKACIJE CLAY
1. KOLO Dane WEBB (USA)   ALEŠ ŠVIGELJ 7-6(5)  6-4
FUTURES F4 HERAKLION (GRE) 10.000 $ GLAVNI TURNIR HARD
1. KOLO MARCUS WILLIS (GBR/2)   TOM KOČEVAR DEŠMAN (Q) 3-6 7-5 6-1
KVALIFIKACIJE
1. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN (4)   ANDREAS K. STERGIOU (GRE) 6-2 6-2
2. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN (4)   ROBERTO MARCORA (ITA/11) 6-4 6-4
FUTURES F3 SANTIAGO (CHI) 10.000 $ GLAVNI TURNIR CLAY
1. KOLO DUILIO BERETTA (PER)   BORUT PUC (5) 7-6(5) 6-2
MLADINCI IN MLADINKE
ITF BUDIMPEŠTA (HUN) - 5. RANG DO 18 LET GLAVNI TURNIR CLAY (INDOR)
1. KOLO AGNES BUKTA (HUN/1)   JULIJA JAUK 4-6 6-4 3-1 Ret.
  PIA ČUK   MICHALA KUCHAROVA (SVK) 6-1- 6-4
  TEKAVEC MAKS (Q)   MARIN MIŠE (CRO) 6-1 6-2
2. KOLO PIA ČUK   VIOLETA JANKOVIĆ (SRB/8)  2-6 6-2 6-1
  ODON BARTA (HUN/2)   TEKAVEC MAKS (Q) 6-1 7-5
ČETRTFINALE DORA VAJDIĆ(CRO/2)   PIA ČUK 4-6 7-6(5) 6-1
KVALIFIKACIJE
1.KOLO TEKAVEC MAKS   FERENC AGOSTON (HUN) 6-1 6-2
  MATIJA OKORN   NORBERT AJKAY  (HUN) 6-2 6-3
  MOHORČIČ TINA (4)     BYE
2. KOLO TEKAVEC MAKS   MAXIM MAKSIMYUK (RUS/3) 6-1 6-0
  MATIJA OKORN   VLAD DOBRE (ROM/7) 6-3 6-1
  MOHORČIČ TINA   KAROLINE KURZ (AUT) 6-4 6-4
3. KOLO TEKAVEC MAKS   MYLES ORTON (GBR/5) 6-3 6-3
  MATE SRDANOVIC (CRO/4)   MATIJA OKORN 6-4  4-6 7-6(4)
  REKA SZENTES (HUN)   MOHORČIČ TINA (4) 6-4 6-4

43. TEDEN 

 

 

REZULTATI ČLANSKIH TURNIRJEV  25.10 - 31.10.2010
ATP Dunaj (AUT) 650.000 € GLAVNI TURNIR
1. KOLO GREGA ŽEMLJA (Q)   MARSEL ILHAN (TUR/Q) 4-6 6-1 7-5
2. KOLO JUAN IGNACIO CHELA (ARG)   GREGA ŽEMLJA (Q) 2-6 7-6(5) 6-3
KVALIFIKACIJE
1. KOLO GREGA ŽEMLJA (6)   DUSAN LOJDA (CZE) 6-2 6-2
2. KOLO GREGA ŽEMLJA (6)   NIKOLAS MOSER (AUT/WC) 7-5 6-2
FINALE KVALIFIKACIJ GREGA ŽEMLJA (6)   MARIUS COPIL (ROU) 4-6 6-4 6-3
ITF KAIRO (EGY) 25.000 $ GLAVNI TURNIR
1. KOLO MAŠA ZEC-PEŠKIRIČ (2)   ANNALISA BONA (ITA) 6-2 3-1 Ret.
2. KOLO MAŠA ZEC-PEŠKIRIČ (2)   EVA FERNANDEZ-BRUGUES (ESP) 6-1 2-6 6-4
ČETRTFINALE MAŠA ZEC-PEŠKIRIČ (2)   NANULI PIPIYA (RUS) 4-6 6-1 6-4
POLFINALE MAŠA ZEC-PEŠKIRIČ (2)   KRISTINA KUCOVA (SVK/6) 6-4 6-4
FINALE STEPHANIE VOGT   MAŠA ZEC-PEŠKIRIČ (2) 6-1 6-3
ITF BAYAMON  (PUERTO RICO) 25.000 $
GLAVNI TURNIR
1. KOLO MARIE EVE PELLETIER (CAN)   ANDREJA KLEPAČ (8) 7-5 6-1
KVALIFIKACIJE
1. KOLO ANDREJA KLEPAČ (1)     BYE
2. KOLO ANDREJA KLEPAČ (1)   DINA BAJRAMOVIC (USA) 6-2 5-7 6-0
ITF LAGOS (NIG) 25.000 $ GLAVNI TURNIR
1. KOLO DALILA JAKUPOVIČ (7)   RONKE AKINGBADE (NGR) 6-1 6-0
2. KOLO ANASTASIA MUKHAMETOVA (RUS)   DALILA JAKUPOVIČ (7) 3-6 6-4 6-3
ITF DUBROVNIK (CRO) 10.000 $
KVALIFIKACIJE 
1. KOLO MAŠA ŠMIC   TANJA GRŽAN (CRO) 6-0 6-2
  TINA RUPERT   DOROTEA KRALJEVIČ  6-1 2-0 Ret.
  ANJA PRISLAN   NERMA ČALUK (BIH) 6-3 6-1
  DAŠA ORLIČ     BYE
2. KOLO JULIA STAMATOVA (BUL/3)   MAŠA ŠMIC 6-1  6-2
  NATALIA KOLAT (POL)   TINA RUPERT 6-0 6-1
  A.ROXANA VAIDEANU(ITA/5)   ANJA PRISLAN 6-2 6-3 
  MATEA ČUTURA (CRO)   DAŠA ORLIČ 6-4 6-3
FUTURES DUBROVNIK (CRO) 15.000 $ GLAVNI TURNIR
1. KOLO ALEXANDER FLOCK (GER/2)   TILEN ŽITNIK (WC) 6-2 6-1
  MORGAN PHILLIPS (GBR)   MIHA MLAKAR (LL) 6-2 6-1
  JAVIER MARTI (ESP/5)   TOMISLAV TERNAR 6-2 1-6 6-3
KVALIFIKACIJE
1. KOLO ANDRAŽ BEDENE (3)     BYE
  TOMISLAV TERNAR (4)     BYE
  MIHA MLAKAR   COSMIN GEORGESCU (ROM/13) 0-6 7-6(2) 6-2
  SVEN LALIĆ (BIH)   BRUNO ŠTEH 3-6 7-5 6-2
  FILIP DŽANKO (CRO)   ŽIGA PAPEŽ 6-0 6-1
2. KOLO BERTRAM STEINBERGER (AUT)   ANDRAŽ BEDENE (3) 3-6 6-1 6-1
  TOMISLAV TERNAR (4)   CLAUDE BENZ (SUI) 6-3 6-7(2) 6-2
  MIHA MLAKAR   FILIP DŽANKO (CRO) 6-3 6-3
FINALE TOMISLAV TERNAR (4)   MARKO MIJAČEVIĆ(CRO/10) 6-0 6-3
  IVAN KOSEC (SVK/6)   MIHA MLAKAR 6-3 6-1
FUTURES F3 HERAKLION (GRE) 10.000 $ GLAVNI TURNIR
1. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN (Q)   BASTIAN TRINKER (AUT/LL) 7-6(2) 64
2. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN (Q)   MIKELIS LIBIETIS (LAT/Q) 6-7(8) 7-6(4) 6-3
ČETRTFINALE TOM KOČEVAR DEŠMAN (Q)   CARLOS GOMEZ-HERRERA (ESP/5) 6-3 3-6 6-3
POLFINALE ALEXANDROS JAKUPOVIC (GRE/2)   TOM KOČEVAR DEŠMAN (Q) 6-1 6-3
KVALIFIKACIJE
1. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN (5)   NIKOS SERKEDAKIS (GRE) 6-2 6-2
2. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN (5)   DANIEL UHLIG (GER/10) 3-6 7-6(3) 6-1

42.TEDEN

 

 

REZULTATI ČLANSKIH TURNIRJEV 18.10 - 25.10.2010
WTA BRATISLAVA 220.000 $
GLAVNI TURNIR
1.KOLO POLONA HERCOG   IVANA LISJAK (CRO/Q) 6-2  1-1 Ret.
2. KOLO POLONA HERCOG   ELENA DEMENTIJEVA (RUS/1) b.b.
ČETRTFINALE ANGELIQE KERBER (GER)   POLONA HERCOG 6-4 6-2
1. KOLO DVOJICE HERCOG/MARTIČ (CRO)   GOERGES/GROENEFELD(GER/3) 6-4 6-7(2) 10-5
ČETRTFINALE DVOJICE HERCOG/MARTIČ (CRO)   BORWELL/KEOTHAVONG (GBR) 6-2 6-4
POLFINALE DVOJICE BACSINSZKY/GARBIN (2)   HERCOG/MARTIČ 6-3 6-1
KVALIFIKACIJE
1. KOLO ELENI DANILIDOU (GRE)   ANDREJA KLEPAČ 6-0 1-6 6-4
  KATRHIN WOERLE (GER)   MAŠA ZEC PEŠKIRIČ 3-6 6-4 7-5
ATP CHALLENGER SEUL 125.000 $
GLAVNI TURNIR
1. KOLO GREGA ŽEMLJA (8)   ANTE PAVIĆ (CRO/Q) 6-0 6-3
2. KOLO YUICHI SUGITA (JPN)   GREGA ŽEMLJA (8) 6-4 6-2
1. KOLO DVOJICE ŽEMLJA/ŠKUGOR(CRO)   HUEY (PHI)/ IGLOT (GBR/2) 6-4 6-7(6) 11-9
ČETRTFINALE BOGOMOLOV (USA)/SELA(ISR)   ŽEMLJA/ŠKUGOR(CRO) 6-2  6-2
ATP CHALLENGER SANTIAGO 100.000 $
KVALIFIKACIJE
1. KOLO JANEZ SEMRAJC   HANS CASTILLO-PODLIPNIK (CHI) 3-6 6-1 6-2 
2. KOLO JANEZ SEMRAJC   GUIDO PELLA (ARG/8) 6-3 7-5
FR JUAN PABLO BRZEZICKI (ARG/1)   JANEZ SEMRAJC 6-2 2-0 Ret.
ITF SANT RAPHAEL (FRA) 50.000 $
KVALIFIKACIJE
1. KOLO PAULA C. GONCALVES (BRA)   TADEJA MAJERIČ 3-1 Ret.
ITF LAGOS (NIG) 25.000 $ GLAVNI TURNIR
1. KOLO DALILA JAKUPOVIČ (7)   CHEN ASTROGO (ISR) 6-2 6-1
2. KOLO DALILA JAKUPOVIČ (7)   MARGARITA G. SKRIPNIK (ISR) 2-6 6-0 6-0
ČETRTFINALE DALILA JAKUPOVIČ (7)   NINA BRATCHIKOVA (RUS/2) 6-3 4-6 7-5
POLFINALE NATALIE PIQUION (FRA/3)   DALILA JAKUPOVIČ (7) 7-6(5) 6-4
ITF ROCK HILL (ZDA) 25.000 GLAVNI TURNIR
1. KOLO JELENA PANDŽIČ (CRO)   PETRA RAMPRE 6-4 6-4
ITF DUBROVNIK (CRO) 10.000 $ GLAVNI TURNIR
1. KOLO VIVIENN VIERIN (ITA/8)   POLONA REBERŠAK 6-2 6-3
KVALIFIKACIJE
1. KOLO LISA M. MAETSCHKE (GER/11)   MAŠA ŠMIC 6-2 6-4
  JULIJA LUKAć (SRB)   TEA PALANDAČIČ 7-5 6-1
  ANJA PRISLAN   ISIDORA RADOJKOVIČ (SRB) 7-5 6-0
  DAŠA ORLIČ   ANITA HUSARIĆ (BIH) 6-3 1-6 6-3
2. KOLO CAROLINE ROHDE-MOE(NOR/9)   ANJA PRISLAN 6-3 6-3
  KSENIA GOSPODINOVA (RUS/6)   DAŠA ORLIČ 6-1 6-1
FUTURES DUBROVNIK (CRO) 15.000 $ GLAVNI TURNIR
1. KOLO ALEXANDER FLOCK (GER/2)   TILEN ŽITNIK (WC) 6-1 6-0
KVALIFIKACIJE
1. KOLO TOMISLAV TERNAR (5)   BYE  
  IVAN BLAŽEVIČ (CRO)   MATEJ LELJAK 6-2 6-1
  MARKO MIJAČEVIČ (CRO/11)   ŽIGA PAPEŽ 6-4 6-0
  HENRI LAAKSONEN (FIN/10)   TINE RITTER 6-2 6-1
  BRUNO ŠTEH   ARMIN DAJIĆ (BIH) 7-6(2) 6-0
  ANŽE KAPUN   MILE ČILIĆ (CRO) 6-0 6-2
2. KOLO DANIEL GEIB (AUT)   TOMISLAV TERNAR (5) 7-6(3) 7-6(0)
  ANTE BILIČ (CRO/8)   BRUNO ŠTEH 6-4 6-4
  HENRI LAAKSONEN (FIN/10)   ANŽE KAPUN 6-4 2-6 7-5
FUTURES F2 PAROS (GRE) 10.000 $ GLAVNI TURNIR
1. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN   DANIEL GLANCY (IRL) 6-2 6-0
2. KOLO SEAN THORNLEY (GBR/8)   TOM KOČEVAR DEŠMAN 6-7(4) 7-5 7-5
KVALIFIKACIJE
1. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN (3)   BYE  
  DIARRA GIBRIL (AU)   ROK JARC 3 - 1 Ret.
2. KOLO TOM KOČEVAR DEŠMAN (3)   PIERE BISMPIKOS (GRE) 6-2 7-5

 

 

Zavarovalnica Sava tenis Petrol Telemach Zala Alta BTC City Total Coca Cola Gospodarsko rastavišče Grafični studio K Lenovo ŽiherHiše Slowatch Vivo catering Medot Žito Diners Tenis Slovenija Barcaffee Babolat Slovenija Dunlop Sport MSIN Medex