Tekmovanja : 2014 : deklice 12

Novice in fotografije za kategorijo 12 deklice 2014

Zimska državna prvakinja do 12 let je Živa Falkner, med dvojicami državni prvakinji Živa Falkner in Pia Lovrič

Ljubljana, 11.1.2014

Falkner in Lovrič_dp_2014_525_mf

V Ljubljani je končano zimsko državno prvenstvo do 12 let.

Naslov državne prvakinje je še drugič zapored osvojila Živa FALKNER (Otočec), ki je v finalu s 6-1 6-1 premagala Pio LOVRIČ (Domžale).

Čestitamo !

Falkner, Kaljevič Lovrič in Pate_dp2014_12_525_fm

Ljubljana 10.1.2014

DP 12_2014_525_polfinalisti

Na DP do 12 let, ki se odvija v organizaciji TK Šport plus in TK Jaki iz Ljubljane so odigrali polfinalne tekme med posamezniki in posameznicami.

Klevišar Belinger_300_dp_2014_12_bm

Tjaša Klevišar in Alja Belinger - polfinalistki

Spremljali smo zanimive obračune in zanesljivi zmagi prvih nosilk pri dekletih ter zagrizen obračun v enem polfinalu dečkov.

V finale sta se pri deklicah uvrstili Živa FALKNER (Otočec), ki je v prvem polfinalu s 6-2 6-2 premagala Tjašo KLEVIŠAR (Tr-Kr) in Pia LOVRIČ (Domžale), ki je bila v drugem polfinalu s 6-3 6-1 boljša od Alje BELINGER (Šplus).

Končane pa so že tekme v konkurenci dvojic.

Pri deklicah sta naslov državnih prvakinj osvojili Živa FALKNER in Pia LOVRIČ, ki sta v finalu s 6-3 6-1 premagali Aljo BELINGER in Kristino KOFOL.

Lovric Falkner dp 2014_12_400

Pia Lovrič in Živa Falkner - finalistki in DP v dvojicah

Belinger Kofol dp 2014_12_400

Alja Belinger in Kristina Kofol - finalistki v konkurenci dvojic

Finalna obračuna v konkurenci posameznikov bosta v soboto ob 11. uri.

Ljubljana, 8.1.2013

Otvoritev DP 12_2014_šplus_525_bm

Na DP do 12 let, ki se odvija v organizaciji TK Šport plus in TK Jaki je bila danes ob 12. uri uradna odtvoritev prvenstva, katere se je udeležil predsednik TZS g. Marko UMBERGER, ki je prvenstvo odprl. Po pozdravnih nagovorih in državni himni ter krajši zakuski se je tekmovanje nadaljevalo s preostalimi tekmami posameznic in
tekmami 2. kroga dvojic.

Pri dečkih sta se v četrtfinale uvrstila dva nepostavljena igralca. Žiga LEPIN, ki je v prvem krogu izločil 6. nosilca je zmagal še drugič in se kot nepostavljen igralec uvrstil v četrtfinale. Prav tako je prijetno presenetil kvalifikant, 27. igralec lestvice TZS Miha VETRIH, ki je v drugem krogu izločil 7. nosilca Damirja SKLEPIĆA.

Poleg njiju so četrtfinalisti še  Samuel PATE, Tilen KOVAČ, Blaž VIDOVIČ, Žiga KOVAČIČ, Luka VENGUST in Filip KALJEVIČ.

Pri deklicah je v četrtfinalu kot edina nepostavljena igralka Sara OGNJANOVIĆ, ki je v drugem krogu izločila 8. nosilko Emo KORŠIČ. Vse ostale četrtfinalistke so bile precej boljše od svojih nasprotnic in so se gladko uvrstile v četrtfinale.

Tam se bodo poleg Sare OGNJANOVIĆ, ki bo igrala z Aljo BELINGER med sabo merile Živa FALKNER in Alea BUBEK, Tjaša KLEVIŠAR in Kristina KOFOL, ter Anja ČOTAR in Pia LOVRIČ.