Tekmovanja : 2012 : 12 dečki

Novice in fotografije za kategorijo 12 dečki

Matic Podlipnik osvojil masters do 12 let

Ljubljana, 24.9.2012

Končan je masters do 12 let v Ljubljani. Pri dečkih so v bili v četrtfinalu nosilci Matic PODLIPNIK, Rok KOMAC,  Tim TEKAVEC in Jan KUPČIČ in zmagovalci prvega kroga  Tin KRSTULOVIĆ,  Marko KOVAČEVIČ, Filip J. PLANINŠEK in Gašper BEZJAK.

V polfinale so se  uvrstili 1. nosilec Matic PODLIPNIK, ki je premagal Marka KOVAČEVIĆA s  61 63, Gašper BEZJAK je bil boljši od 4. nosilca Roka KOMCA s 64 76(4),  3. nosilec Tim TEKAVEC je premagal Tina KRSTULOVIĆA z 06 62 63, 2.  nosilec Jan KUPČIČ pa je izločil Jeffa Filipa PLANINŠKA  s 75 61.

Polfinalna para sta bila Matic PODLIPNIK (ŽtkMb) - Gašper BEZJAK (TkCen) in Tim TEKAVEC (MaxLj) - Jan KUPČIČ (ŽtkMb).

Matic PODLIPNIK (ŽtkMb) je s 62 62 premagal nepostavljenega Gašperja  BEZJAKA, 2. nosilec Jan KUPČIČ (ŽtkMb) pa je bil boljši od 3. nosilca  Tima TEKAVCA.

V izenačenem finalnem obračunu je Matic PODLIPNIK potrdil  trenutno vodilno mesto v kategoriji do 12 let, saj je klubskega kolega Jana KUPČIČA premagal z rezultatom 63 36 75.

Nekaj  fotografij prvega dne si lahko ogledate v fotogaleriji

Finalni turnir do 12 let, Portorož 2012

Portorož, 17.7.2012

Podlipnik, Komac, Tekavc, Planinšek_525

V Portorožu se je s finalnima srečanjema na A turnirjih za deklice in dečke končal finalni turnir do 12 let. O najboljših na A turnirju so odločali Matic PODLIPNIK (ŽtkMb) in Rok KOMAC (Igor) pri dečkih ter Lian BENEDEJČIČ (Koper) in Nika RADIŠIČ (Proten) pri deklicah. Zmagovalca A turnirjev sta postala najvišje uvrščena igralca na letvici TZS do 12 let Lian BENEDEJČIČ in Matic PODLIPNIK.

Lian BENEDEJČIČ je v maratonskem finalu, ki je trajalo kar 4 ure in 5 minut premagala Niko RADIŠIČ z rezultatom 57 64 63, Matic PODLIPNIK pa je bil boljši od Roka KOMCA z rezultatom 62 60.

V polfinalnih obračunih dečkov je 1. nosilec Matic PODLIPNIK s 76(2) 75 premagal klubskega kolega Jeffa Filipa PLANINŠKA, v drugem polfinalu pa je Rok KOMAC izločil Tima TEKAVCA (MaxLj) z rezultatom 62 60. Pri deklicah je v prvem polfinalu Lian BENDEJČIČ (Koper) premagala Anjo GAL (ŽtkMb) s 76(5) 63, v drugem polfinalu pa je Nika RADIŠIČ (Proten) premagala Tino CVETKOVIČ (Radovljica) s 61 61.

Pri deklicah je na B turnirju slavila Petra GOBEC (Šentjur), ki je v finalu z rezultatom 60 62 premagala Hano STRNIŠA (Domžale).

Pri dečkih je turnir B osvojil Anej LEVPUŠČEK (Domžale), ki je z rezultatom 64 64 premagal Daniela TRIANTAFYLLOUA (Ltc).

Turnir dvojic sta pri dečkih osvojila Matic PODLIPNIK in Tim TEKAVEC, ki sta v finalu s 64 64 premagala dvojico Tom AŠIČ KOVAČ in Gašper BEZJAK.

Pri deklicah sta zmagovalki Nika RADIŠIČ in Tina CVETKOVIČ, ki sta v dramatičnem finalu s 76(4) 46 10-7 premagali prvi nosilki Lian BENEDEJČIČ in Anjo GAL.

Matic Podlipnik poletni državni prvak 2012

Otočec, 17.6.2012

V TC Otočec se je končalo državno prvenstvo za dečke in deklice do 12 let. Naslov državnega prvaka med posamezniki je osvojil 1. nosilec pri dečkih, Matic PODLIPNIK (ŽtkMb), ki je v finalnem srečanju premagal klubskega kolega Jana KUPČIČA z rezultatom 62 62.

V konkurenci dvojic sta naslov državnega prvaka osvojila Matic PODLIPNIK in Jan KUPČIČ. Finalno srečanje sta osvojila brez boja, ker sta Aleks GRLJ in Rok KOMAC srečanje predala.

RR 12 - Šentjur 2012

ODPRTO PRVENSTVO_plakat_U-12 RR_2012_525

FIN 2 TK Branik Maribor

Ljubljana, 23.4.2012

Na igriščih TK Branik Maribor je potekal 2. finalni turnir v kategoriji dečkov do 12 let.  Na A turnirju dečkov je bil najboljši 1. nosilec Jan KUPČIČ (ŽtkMb), ki je v finalu premagal 2. nosilca TEKAVEC Tima (MaxLj) z rezultatom 63 46 61. Na B turnirju je bil najboljši Miho BJELOVUČIĆ (Rogaška), ki je v finalu premagal Maksa LUKMANA (Medvode) z rezultatom  61 61.

Bjelovučič Mausser Kočevar Lukman_525

Na fotografiji TK Branik so: Bjelovučić, Mausser Kočevar in Lukman.

Šenica Topčič_525

Lina Šenica in Gašper Topčič

Matic Podlipnik in Dan Trošt Slapnik osvojila finalna turnirja A in B v Mariboru

Ljubljana, 20.3.2012

V Mariboru je na A turniju dečkov do 12 let slavil Matic PODLIPNIK (ŽtkMb), ki je v finalu premagal klubskega soigralca KUPČIČ Jana s 62 63. Na B turnirju za dečke je slavil Dan TROŠT SLAPNIK (Maja), ki je v finalu s 63 60 premagal Aladina INBRADŽIČA (Z Klub).

IMG_4724-1IMG_4725-1 IMG_4728-1

Državno prvenstvo Otočec, januar 2012

Ljubljana, 19.1.2012

Na Otočcu se je končala letošnje dvoransko prvenstvo v konkurenci do 12 let. Državna prvaka med posamezniki sta postala Matic PODLIPNIK (ŽtkMb) in Lian BENEDEJČIČ (Koper). Če je zmagovalec pri dečkih, Matic PODLIPNIK, ki je v finalu z rezultatom 76(5) 62 premagal Jana KUPČIČA (ŽtkMb) pričakovan, pa je zmaga Lian BENEDEJČIČ vendarle presenečenje. V finalu je bila s 36 63 63 boljša od Kristine NOVAK (Tr-Kr), ki je doslej v svoji kategoriji močno odstopala od vrstnic. No, tudi na državnem prvenstvu sta ti dve igralki močno odstopali od ostalih. Do finalnega obračuna je namreč Kristina NOVAK oddala samo 6, Lian BENEDEJČIČ pa 7 iger. Finalista pri dečkih posamezno pa sta postala tudi državna prvaka v konkurenci dvojic. Matic PODLIPNIK in jan KUPČIČ sta v finalu s 75 63 premagala KRSTULOVIČ Tina in KOVAČEVIČ Marka (oba ŠtkVe). Svoj drugi naslov je poleg Matica PODLIPNIKA osvojila tudi Lian BENEDEJČIČ. V konkurenci dvojic sta postali državni prvakinji z Anjo GAL (ŽtkMb). V finalu sta z rezultatom 36 62 10-7 premagali Tino CVETKOVIČ (Radov) in Niko RADIŠIČ (Proten).

Zadnji turnir za fante v letu 2011 je gostila Ljubljana

Ljubljana 31.12.2011

Na finalnem turnirju do 12 let v Ljubljani smo dobili zmagovalce v A in B turnirju. A Turnir je osvojil Jan KUPČIČ (ŽtkMb), ki je bil v finalu s 61 62 boljši od klubskega kolega Jeffa Filipa PLANINŠKA. Pred tem je v prvem polfinalu Jan KUPČIČ premagal FUGINA Aljaža z rezultatom 61 60, v drugem polfinalu pa je bil Jeff Filip PLANINŠEK boljši od TEKAVEC Tima z rezultatom 26 63 63. V B finalu je bil najboljši Samuel PATE (Otoče), ki je v finalu premagal DI9MIC Matica (MaxLj) 64 60.

Finale A in B turnirja do 12 let ta teden v Ljubljani

Turnirji do 12 let so v vseh kategorijah pripeljani do polfinala. Pri fantih bosta na A turnirju v finalu igrala Rok KOMAC (Igor) in Tim TEKAVEC (MaxLj), na B turnirju pa sta finalista Maks LUKMAN (Medvo) in Miha PERUŠ(Sgrad). Na A turnirju deklet bosta o naslovu zmagovalke odločali Lian BENEDEJČIČ(Koper) in Nika RADIŠIČ (Tenan), na B turnirju pa Živa FALKNER (Otoče) in Petra GOBEC (Šentjur). Finalna srečanja bodo v ponedeljek.

Nekaj fotografij s turnirjev si lahko ogledate spodaj.

Končani prvi RR turnirji v sezoni 2012

Ljubljana, 26.11.2011

Končani so vsi turnirji RR dečkov do 12 let. Dobili smo prve udeležence A in B finalnih turnirjev, ki bodo na soporedu od 3. - 5. decembra. V turnirjih A bodo nastopili 1. in 2. uvrščeni, v finalu B pa 3. in 4. uvrščeni iz RR. Celoten seznam udeležencev je objavljen na spletni strani v zavihku TEKMOVANJA - VPISNA LISTA, pod ustrezno kategorijo.

Nekaj igralcev smo ujeli v objektiv na turnirju v Hit šport klubu, v Ljubljani.

Janezic AnzePeckaj AnzePotocar VidTrost Slapnik DanIMG_6133Rode jan (16)IMG_6171