Tekmovanja : 2013 : dekleta 16

Novice in fotografije za kategorijo 16 deklice 2013

Poletno državno prvenstvo 2013 - TK Radomlje

Ljubljana, 5.6.2013

V fotogaleriji si lahko ogledate nekaj fotografij iz obračunov prvega dne glavnih turnirjev.

OP Koper 2013

Koper, 8.4.2013

Okorn miha in Burger Evgenija_525_až

V Kopru se je končalo OP do 16 let za fante in dekleta.

Pri fantih je turnir osvojil 2. nosilec Miha OKORN (MaxLj). V finalu je s 63 62 premagal Filipa Jakoba ZUPANČIČA (Zklub).

Pri dekletih je slavila 2. nosilka Evgenija BURGER (Otočec), ki je bila v finalu s 63 63 boljša od 3. nosilke Silvije PEROŠA (Morje).

V polfinalnih obračunih je pri dekletih Silvija PEROŠA s 75 75 presenetila 1. nosilko Saro SIRŠE. V drugem polfinalu je 2. nosilka Evgenija BURGER s 62 64 premagala Anette ŠČULAC.

Pri fantih 1. in 2. nosilec v polfinalu nista dovolila presenečenja in sta se zanesljivo uvrstila v finale. Filip Jakob ZUPANČIČ je s 63 60 izločil Žana ŽMAVCA, Miha OKORN pa je bil s 63 61 boljši od Nejca SITARJA.

V konkurenci dvojic sta pri dekletih zmagovalki Sara SIRŠE in Anette ŠČULAC. V finalu sta s 76 62 premagali Nino KOLAR in Silvijo PEROŠA.

Zmagovalke Op16 Koper_525_až

Turnir dvojic sta pri fantih osvojila Jure FRANK in Njec SITAR. V finalnem obračunu sta bila boljša od Žige DROBNIČA in Tina KOVAČIČA z rezultatom 61 62.

OP ŽTK Maribor

Maribor, 4.3.2013

prosenjak in zidanšek_525_dm

Zmagovalka OP 16 v Mariboru je Tamara ZIDANŠEK (Ptuj) V finalu je s 61 60 premagala Laro PROSENJAK (ŽtkMb).

Sicer pa so se v polfinale uvrstile Tamara ZIDANŠEK, Sara SIRŠE, Saša KLANEČEK in Lara PROSENJAK.

Najbolj sta se morali za zmago v četrtfinalu potruditi Sara SIRŠE, ki je s 46 64 63 premagala Aniko MAKAROVIČ in Saša KLANEČEK, ki je bila s 75 75 boljša od Anette ŠČULAC.

Saša KLANEČEK (ŽtkMb) je polfinalno srečanje Lari PROSENJAK (ŽtkMb) nato predala, tako da je ta postala prva finalistka. V drugem polfinalu je Tamara ZIDANŠEK (Ptuj) s 63 61 premagala Saro SIRŠE (Ltc).

OP 16 Velenje

Ljubljana, 25.11.2012

V Velenju so se končali obračuni prvega kroga turnirja fantov in deklet do 16 let. Pri dekletih v prvem krogu presenečenj ni bilo. Nosilke so zanesljivo napredovale, tri nize je od nosilk odigrala samo Saša KLANEČEK, ki je s  46 64 60 premagala Hanno DOLAR.

op16_štkve_3_250 op16_štkve_2_250

Ljubljana, 20.11.2012

OBVESTILO VSEM TEKMOVALKAM UDELEŽENKAM OP 16 V ŠTK VELENJE !

Zaradi velikega števila prijavljenih tekmovalcev in tekmovalk bodo kvalifikacije za dekleta izjemoma V ČETRTEK 22.11.2012, s pričetkom ob 9.00 uri.

Žreb bo v sredo 21.11.2012 ob 17.00 uri, informacije o točni uri igranja bodo objavljene na spletnih straneh po 18.00 uri !