prijava_e

Pokal federacij 2017

Lige - razpisi in obvestila 2015

PlayOFF-Slider 525X326

Ta konec tedna bo v znamenju zaključnih ligaških obračunov. Odvijali se bodo na igriščih ŽTK Maribor in TK Branik Maribor.

Na igriščih ŽTK se bodo za naslov borila dekleta v 1. ženski članski ligi ter dečki in deklice v ligi do 12 let.

V play off 1. ženske lige so se uvrstile ekipe TK Triglav Kranj, TK Spin Medvode, ŽTK Maribor in TK Terme Ptuj. Sobotna polfinalna para sta TK Triglav Kranj - TK terme Ptuj in ŽTK Maribor - TK Spin Medvode.

V ligi do dvanajst let, kjer nastopajo združene ekipe dečkov in deklic so se v play off uvrstile ekipe TK Celje, TK Triglav Kranj-Nova Gorica, ŽTK Maribor in ŠD Taubi-TK Terme Ptuj. Polfinalni pari bodo določeni pred začetkom obračunov v soboto.

Na igriščih TK Branik se bodo merili udeleženci play offa v 1. in 2. moški teniški ligi in veterani.  Sobotna polfinalna para v 1. moški teniški ligi sta TK Slovan Ljubljana
- ŽTK Maribor in TK Terme Ptuj - TK Branik Maribor.

V 2. moški ligi se je TK Brezina odpovedal nastopu, zato ga bo nadomestil TK Jaki Šport. Sobotna polfinalna para sta tako TK Galtena - TK Jaki Šport in TK
Kamnik - TK Konjice.

V play off veteranske lige so se uvrstile ekipe TK Terme Ptuj, TK Branik Maribor, TK Trbovlje in TD Slovan. Ker se je ekipa TD Slovan nastopu v play offu odpovedala bosta polfinalna para znana pred začetkom srečanja v soboto.

Razpored nastopov ekip najdete      tukaj.

Zavarovalnica Sava tenis
Petrol BTC City Zavarovalnica Triglav, d.d. Telemach
autocommerce SŽ Športna loterija Zala ŽiherHiše Krka BigBang Vivo catering Kompas Medot NKBM MSIN Slowatch Perskindol Libra Babolat Slovenija Office&More Lenovo Artros
Teniška zveza Slovenije
Šmartinska 152
fax.: 01 430 66 95
e-mail.: info@tenis-slovenija.si

©TZS, 2023. Vse pravice pridržane.