Tenis-Slovenija
Prijava na e-obvestila

Registracija - prijava na e-obvestila

Izpolnite registracijski obrazec.

Če ste že registriani uporabnik, lahko status prejemanja e-obvestil urejate v vašem Profilu.

Opomba: polja, označena z zvezdico, so obvezna.

* E-pošta:
* Ime:
* Priimek:
Želim prejemati elektronska obvestila.
Želim prejemati sporočila za medije.
Razumem pogoje uporabe in se z njimi strinjam.
Pošlji
Prekliči

Teniška zveza Slovenije se zavezuje, da bo varovala zaupnost podatkov (zasebnost) svojih uporabnikov. Zbrane podatke bomo uporabili, da bi opravili storitve, ki jih ponujamo, in vam zagotovili pozitivne izkušnje pri poslovanju z nami.
Spoštujemo zaupnost vaših podatkov (vašo zasebnost), zato bomo storili vse potrebno, da jo zaščitimo pred kakršnimikoli kršitvami in zlorabami.