Tekmovanja : 2015 : dečki 12

Pia Marija Rebec najboljša na OP 14 v Mariboru

Ljubljana, 6.2.2017

Deklice Maribor 14 let 2017_zk_525

V Mariboru se je končalo OP za deklice do 14 let. Zmagovalka turnirja je 1. nosilka, Pia Marija REBEC (Tc-Lj), ki je v finalu 6-2 6-1 premagala presenetljivo finalistko Manco LAMPRET (Sl.Gradec). Za Lampretovo, ki je na lestvici TS šele na 27. mestu je to daleč največji uspeh v karieri, saj se ji na turnirjih TS doslej nikoli ni uspelo uvrstiti dlje kot v osmino finala. Na drugi strani je za Pio Marijo REBEC, ki je trenutno 5. igralka lestvice TS do 14 let to prva zmaga v kategoriji do 14 let ter druga zmaga v karieri. Prvo je
dosegla septembra lani na turnirju TS do 12 let.

05.02.2017

V Ljubljani in Mariboru ta konec tedna poteka OP za dečke in deklice v starostni kategoriji do 14 let.  V Mariboru igrajo deklice.

V polfinale so se uvrstile 1. nosilka Pia Marija REBEC, s 6-1 6-2 je izločila Natalijo URH, Meta MARENK,ki je bila s 6-4 6-1 boljša od Leontine STOJANOVIĆ, Annika PLANINŠEK je s 6-4 6-1 premagala Hano NOVAK BEČIROVIČ in Manca LAMPRET, ki je bila 6-1 7-5  boljša od Maše VIRIANT.

Novice in fotografije za kategorijo 12 dečki 2015

Lan Jon Šuntar dvoranski državni prvak 2015

Ljubljana, 11.1.2015

DP 12 finale dečki_525_splus_2015

Dečki so finale odigrali v nedeljo, finalista pa presenetljivo nista bila 1. in 2. igralec lestvice TZS do 12 let, temveč tretji in četrti igralec te lestvice Gal EMERŠIČ POTOČNIK (ŽtkMb) in Lan Jon ŠUNTAR (Tr-Kr).

V finalu je slavil Lan Jon ŠUNTAR, ki je zmagal z rezultatom 7-5 6-2.

V konkurenci dvojic sta slavila Gal EMERŠIČ POTOČNIK(ŽtkMb) in Nikola PERIĆ (Celje), ki sta bila v finalu s 6-2 6-7(4) [10-5] boljša od Luna OBRULA in Jana DIMITRIJEVIČA (oba Celje).

Lun in Jan sta tako kot 1. in 2. igralec svoje starostne kategorije ostala brez naslova državnih prvakov. Nova priložnost bo na poletnem državnem prvenstvu.

Ljubljana, 9.1.2015

Na igriščih TK Šport plus v Ljubljani se končuje državno prvenstvo za dečke in deklice v starostni kategoriji do 12 let. Pri dečkih bo zaključek prvenstva med posamezniki pripadel tretjemu in četrtemu igralcu lestvice TZS, ki bosta v medsebojnem obračunu odločila o zmagovalcu.

V današnjih polfinalnih obračunih je 3. nosilec, Mariborčan Gal EMERŠIČ POTOČNIK s 6-1 26-6-4 premagal prvega nosilca in vodilnega igralca lestvice TZS do 12 let, Celjana Jana DIMITRIJEVIČA. V drugem polfinalu pa je bil  četrti nosilec, Kranjčan Lan Jon ŠUNTAR s 4-6 7-6(9) in 6-1 boljši od drugega Celjana, tudi drugega igralca lestvice TZS, Luna OBRULA.

Ljubljana, 8.1.2014

V Ljubljani so na igriščih TK Šport plus odigrali četrtfinalna srečanja državnega prvenstva do 12 let.

Presenečenj ni bilo, saj so se v polfinale uvrstili vsi postavljeni igralci in igralke. Pri dečkih prvi štirje nosilci z uvrstitvijo v polfinale niso imeli težav in so zabeležili gladke zmage.

Jan DIMITRIJEVIČ (Celje) je s  6-2 6-1 premagal Jako PROTIČA ŽAKLJA (ŽtkMb), Gal EMERŠIČ POTOČNIK (ŽtkMb) je bil s 6-3 6-0 boljši od Tristana FLANDRA (Maja), Jon Lan ŠUNTAR (Tr-Kr) je s 6-0 6-0 odpravil Vala NOVAKA (Tanko), Lun OBRUL (Celje) pa je bil s 6-1 6-1 boljši od Roberta KORELCA (Koper).

Polfinalna para sta Jan DIMITRIJEVIČ - Gal EMERŠIČ POTOČNIK in Jon Lan ŠUNTAR - Lun OBRUL.

Nekaj fotografij si oglejte v fotogaleriji. Če želite kakšno izmed fotografij sporočite na mail: bojan.matevzic@siol.net in pripišite št. fotografije. Fotografije vam bom poslal po mailu.

V Mariboru celjski finale na A turnirju

Ljubljana, 8.3.2014

Dečki prvi turnir sezone igrajo igrajo na igriščih ŽTK Maribor. V finalu A turnirja bosta nastopila 1. in 2. nosilec, oba člana TK Celje, Jan DIMITRIJEVIČ in Lun OBRUL.

Jan DIMITRIJEVIČ je v polfinalu s 7-6(6) 6-1 premagal Kranjčana Lana Jona ŠUNTARJA, Lun OBRUL je bil v drugem polfinalu s 6-0 6-3 boljši od člana domačega kluba Gala EMERŠIČA POTOČNIKA.

V B finalu se bosta za naslov zmagovalca borila Nik GMAJNAR (TK Maja) in Luka ČUK (Tzs). Prvi je v polfinalu s 7-5 6-1 premagal Alessandra Tristana KORENTA (Ltc), drugi je bil s 6-1 6-4 boljši od Lukasa MARJANOVIČA (Grosuplje).

Če želite katero izmed fotografij iz galerije sporočite na bojan.matevzic@siol.net in vam jo bom poslal.