Tenis-Slovenija
podatkovni_portal
dni
ur
min
sek
Prazna-pasica
prijava_e
Tekmovanja : 2014 : dekleta 16

Novice in fotografije za kategorijo 16 deklice 2014

Dokumenti 2014 - 16 let Ž

OP do 16 let v Ljubljani osvojila Nick Cmager in Kaja Juvan

Ljubljana 23.8.2014

 

op16 Svoboda_2104_Juvan Cvetkovič Plank_525_bm

Foto: Bojan Matevžič

 

 

 

V Ljubljani se je končalo OP 16 za fante in dekleta. Zaradi slabega vremena so polfinalna in finalna srečanja odigrali na pokritih igriščih v TC Dolgi most. 

 

Turnirja sta odvojila Nick CMAGER (ŽtkMb) pri fantih in Kaja JUVAN (Šplus) pri dekletih.

 

Nick CMAGER je v finalu s 6-2 4-6 6-2 premagal Aljaža FUGINO (Ltc), Kaja JUVAN je bila s 6-4 6-3 boljša od Tine Kristine GODEC (AsLit).

 

Nick CMAGER (ŽtkMb), je v polfinalu s 6-3 6-2 premagal Nejca LAVRENČIČA, Aljaž FUGINA  je s 6-4 2-6 6-2 izločil Tima TEKAVCA.

 

Pri dekletih je v polfinalu Tina Kristina GODEC s 6-1 5-7 6-4 premagala Tino CVETKOVIČ, Kaja JUVAN  je bila v drugem polfinalu s 6-4 6-3 boljša od Urške VELEC.          

   
Ljubljana, 22.8.2014 

 

 

Na igriščih TK Svoboda v Ljubljani so fantje in dekleta na OP 16 odigrali tekme drugega kroga in v nadaljevanju tudi četrtfinalna srečanja.
V drugem krogu sta izpadla še dva nosilca, tako da so v četrtfinalu nastopili le še trije.

 

Tim TEKAVEC je s 6-4 7-5 premagal klubskega kolega Andreja ŠUŠTERŠIČA,  Matic ZAPLOTNIK je s 3-6 6-2 6-3 izločil Aljaža ŠENICO.
V polfinale so se uvrstili Nick CMAGER, ki je bil s 6-1 6-3 boljši od Eneja BERGHAUSA, Nejc LAVRENČIČ je s 6-2 6-2 premagal Toma AŠIČA KOVAČA, Aljažu FUGINI je pri zaostanku z 0-2 srečanje predal Matic ZAPLOTNIK.

 

Za zadnje mesto v polfinalu sta se borila Tim TEKAVEC in 2. nosilec Maks MEH. Tri ure in pol so bile potrebne, da smo dobili zmagovalca. Srečanje je dobil Tim TEKAVEC z rezultatom 5-7 6-3 6-4, potem ko je v odločilnem tretjem nizu že zaostajal z 1-3.

 

Pri dekletih je bila edina nepostavljena igralka v četrtfinalu Ana MERVIČ. Tu pa vendarle ni bila kos 1. nosilki Tini Kristini GODEC, ki je zmagala z 1-6 6-3 6-4. Tina CVETKOVIČ je bila s 6-3 6-0 boljša od Nine KOLAR,  Urška VELEC je s 6-2 7-5 premagala Stefany GRLJ, Kaja JUVAN je s 7-6(4) 6-3 izločila Marušo PLANK.

Tina Kristina Godec zmagovalka OP 16 v Mariboru

Maribor, 17.2.2014

 

Godec Tina Kristina in Potrč Moni_ Maribopr 2014_d

 

Prvi sta z nastopi tega konca tedna s finalnim obračunom na OP do 16 let za dekleta na igriščih ŽTK Maribor končali 9. postavljena Tina Kristina GODEC (AsLit) in prva nosilka Moni POTRČ (Br-Mb).


Tina Kristina GODEC, ki zaseda 9. mesto lestvice TZS do 16 let je bila v finalu boljša od trenutno prve igralke lestvice TZS do 16 let Moni POTRČ z rezultatom 7-6(4) 6-1.

Saša Klaneček državna prvakinja do 16 let, med dvojicami prvakinji Nika Kozar in Zala Dovnik 

Otočec, 12.1.2014

 

Dvoranska državna prvakinja 2014 v kategoriji do 16 let je Saša KLANEČEK. V finalu je s 6-0 5-7 6-4 premagala Tino Kristino GODEC.

 

Kokalj in Klaneček_dp_2014_525_krka

Saša Klaneček in Grega Kokalj, državna prvaka do 16 let

 

Otočec, 11.1.2014

 

Pri dekletih je prva finalistka Saša KLANEČEK (ŽtkMb), ki je s 5-7 6-3 6-0 premagala domačinko , članica TK Krka Otočec, Evgenijo BURGER

 

Klaneček Saša 2014_dp_525_bm 

Saša Klaneček

 

Burger Evgenija_2014_dp_525_bm

Evgenija Burger

 


Druga finalistka je presenetljvo postala Tina Kristina GODEC (AsLit), 16. igralka lestvice TZS, ki je na poti do finala po vrsti izločila Lian BENEDEJČIČ, Zalo DOVNIK, Urško VELEC, v polfinalu pa s 7-5 6-4 še domačinko Niko ZUPANČIČ.

 

Godec Tina Kristina_dp_2014_525_bm

Tina Kristina Godec

 

Zupančič Nika_dp_2014_525_bm

Nika Zupančič

 

Pri dekletih sta državni prvaknji Nika KOZAR in Zala DOVNIK, ki sta v finalu s 6-7(4) 6-4 [10-6] premagali dvojico Veronika ERJAVEC in Nika ZUPANČIČ.

 

Kozar Nika in Dovnik Zala_2014_dp_525_bm  

Nika Kozar in Zala Dovnik, državni prvakinji med dvojicami

 

Radišič Nika in Cvetkovič Tina 525_2014_dp

Nika Radišič in Tina Cvetkovič sta izgubili v polfinalu konkurence dvojic

Zavarovalnica Sava tenis Petrol Telemach Zala Alta BTC City Total Coca Cola Gospodarsko rastavišče Grafični studio K Lenovo City Express Slowatch Aktiva Skupina Medot Energetika Maribor Diners Tenis Slovenija city break Babolat Slovenija Dunlop Sport