Novice in fotografije za kategorijo 16 deklice 2014

OP do 16 let v Ljubljani osvojila Nick Cmager in Kaja Juvan

Ljubljana 23.8.2014

op16 Svoboda_2104_Juvan Cvetkovič Plank_525_bm

V Ljubljani se je končalo OP 16 za fante in dekleta. Zaradi slabega vremena so polfinalna in finalna srečanja odigrali na pokritih igriščih v TC Dolgi most.

Turnirja sta odvojila Nick CMAGER (ŽtkMb) pri fantih in Kaja JUVAN (Šplus) pri dekletih.

Nick CMAGER je v finalu s 6-2 4-6 6-2 premagal Aljaža FUGINO (Ltc), Kaja JUVAN je bila s 6-4 6-3 boljša od Tine Kristine GODEC (AsLit).

Nick CMAGER (ŽtkMb), je v polfinalu s 6-3 6-2 premagal Nejca LAVRENČIČA, Aljaž FUGINA  je s 6-4 2-6 6-2 izločil Tima TEKAVCA.

Pri dekletih je v polfinalu Tina Kristina GODEC s 6-1 5-7 6-4 premagala Tino CVETKOVIČ, Kaja JUVAN  je bila v drugem polfinalu s 6-4 6-3 boljša od Urške VELEC.

Ljubljana, 22.8.2014

Na igriščih TK Svoboda v Ljubljani so fantje in dekleta na OP 16 odigrali tekme drugega kroga in v nadaljevanju tudi četrtfinalna srečanja.
V drugem krogu sta izpadla še dva nosilca, tako da so v četrtfinalu nastopili le še trije.

Tim TEKAVEC je s 6-4 7-5 premagal klubskega kolega Andreja ŠUŠTERŠIČA,  Matic ZAPLOTNIK je s 3-6 6-2 6-3 izločil Aljaža ŠENICO.
V polfinale so se uvrstili Nick CMAGER, ki je bil s 6-1 6-3 boljši od Eneja BERGHAUSA, Nejc LAVRENČIČ je s 6-2 6-2 premagal Toma AŠIČA KOVAČA, Aljažu FUGINI je pri zaostanku z 0-2 srečanje predal Matic ZAPLOTNIK.

Za zadnje mesto v polfinalu sta se borila Tim TEKAVEC in 2. nosilec Maks MEH. Tri ure in pol so bile potrebne, da smo dobili zmagovalca. Srečanje je dobil Tim TEKAVEC z rezultatom 5-7 6-3 6-4, potem ko je v odločilnem tretjem nizu že zaostajal z 1-3.

Pri dekletih je bila edina nepostavljena igralka v četrtfinalu Ana MERVIČ. Tu pa vendarle ni bila kos 1. nosilki Tini Kristini GODEC, ki je zmagala z 1-6 6-3 6-4. Tina CVETKOVIČ je bila s 6-3 6-0 boljša od Nine KOLAR,  Urška VELEC je s 6-2 7-5 premagala Stefany GRLJ, Kaja JUVAN je s 7-6(4) 6-3 izločila Marušo PLANK.

Tina Kristina Godec zmagovalka OP 16 v Mariboru

Maribor, 17.2.2014

Godec Tina Kristina in Potrč Moni_ Maribopr 2014_d

Prvi sta z nastopi tega konca tedna s finalnim obračunom na OP do 16 let za dekleta na igriščih ŽTK Maribor končali 9. postavljena Tina Kristina GODEC (AsLit) in prva nosilka Moni POTRČ (Br-Mb).

Tina Kristina GODEC, ki zaseda 9. mesto lestvice TZS do 16 let je bila v finalu boljša od trenutno prve igralke lestvice TZS do 16 let Moni POTRČ z rezultatom 7-6(4) 6-1.

Saša Klaneček državna prvakinja do 16 let, med dvojicami prvakinji Nika Kozar in Zala Dovnik

Otočec, 12.1.2014

Dvoranska državna prvakinja 2014 v kategoriji do 16 let je Saša KLANEČEK. V finalu je s 6-0 5-7 6-4 premagala Tino Kristino GODEC.

Kokalj in Klaneček_dp_2014_525_krka

Saša Klaneček in Grega Kokalj, državna prvaka do 16 let

Otočec, 11.1.2014

Pri dekletih je prva finalistka Saša KLANEČEK (ŽtkMb), ki je s 5-7 6-3 6-0 premagala domačinko , članica TK Krka Otočec, Evgenijo BURGER

Klaneček Saša 2014_dp_525_bm

Saša Klaneček

Burger Evgenija_2014_dp_525_bm

Evgenija Burger

Druga finalistka je presenetljvo postala Tina Kristina GODEC (AsLit), 16. igralka lestvice TZS, ki je na poti do finala po vrsti izločila Lian BENEDEJČIČ, Zalo DOVNIK, Urško VELEC, v polfinalu pa s 7-5 6-4 še domačinko Niko ZUPANČIČ.

Godec Tina Kristina_dp_2014_525_bm

Tina Kristina Godec

Zupančič Nika_dp_2014_525_bm

Nika Zupančič

Pri dekletih sta državni prvaknji Nika KOZAR in Zala DOVNIK, ki sta v finalu s 6-7(4) 6-4 [10-6] premagali dvojico Veronika ERJAVEC in Nika ZUPANČIČ.