Tekmovanja : 2013 : deklice 12

Novice in fotografije za kategorijo 12 deklice 2013

Poletno državno prvenstvo do 12 let v TC Otočec

Ljubljana, 12.6.2013

Na Otočcu se je s tekmami drugega kroga glavnega turnirja nadaljevalo poletno državno prvenstvo v kategoriji do 12 let.

V drugem krogu smo videli izpad  Sare ROMANELLO, 5. nosilke pri deklicah in poraza Matica DIMICA,  8. nosilca ter Samuela PATETA, 6. nosilca pri dečkih.

Saro ROMANELLO je s 6-2 6-2 izločila Sheila GLAVAŠ. Od ostalih nosilk sta imeli pri deklicah najtežje delo Tjaša KLEVIŠAR, ki je šele v tretjem nizu strla odpor Metke KOMAC in slavila s 5-7 7-6(3) 6-0 ter Zoja ŠTRUKELJ, ki je po izgubljenem prvem nizu zaigrala bolje in na koncu Aleo BUBEK premagala s 6-7(4) 6-2 6-0. V četrtinalu so še Marija VIČIČ, Urška U. FRELIH, Pia LOVRIČ, Alja BELINGER in domači adut Živa FALKNER

Pri dečkih je moral Matic DIMIC premoč priznati Žigi KOVAČIČU, ki je zmagal s 6-4 6-3, domači up Samuel PATE pa je z 1-6 0-6 izgubil z Markom ANDREJIČEM GOLJARJEM. Ostali nosilci pri dečkih so nasprotnikom oddali le po nekaj iger, v četrtfinale pa so se uvrstili Tim TEKAVEC, Jeff Filip PLANINŠEK, Tilen POTOČNIK, Tin KRSTULOVIĆ, Marko KOVAČEVIĆ in Jan KUPČIČ.

Živa Falkner dvoranska državna prvakinja do 12 let za leto 2013

Ljubljana,12.1.2013

Dvoranska državna prvakinja za leto 2013 je Živa FALKNER (Otočec).

Živa Falkner 300-5511

2. igralka lestvice TZS do 12 let je v  finalu je s 64 46 75 premagala trenutno vodilno slovensko igralko v tej kategioriji Marijo VIČIČ (Šplus).

Že včeraj smo dobili državne prvake v konkurenci dvojic.

Pri deklicah presenečenja ni bilo. Naslov državnih prvakinj sta osvojili Marija VIČIČ in Živa FALKNER, ki sta v finalu s 63 62 premagali Pio LOVRIČ in Zojo ŠTRUKELJ.

Fin 2 deklice 12 let Šplus Ljubljana

Ljubljana, 30.12.2012

Vičič_Marija_2012

Marija Vičič

Na drugem FIN turnirju sezone 2013 sta se za naslov najboljše v A turnirju pomerili 1. in 2. nosilka, Marija VIČIČ (Šplus) in Živa FALKNER (Otočec). Prva je v polfinalu s 46 64 60 premagala Pio LOVRIČ (Domžale), druga pa je bila s 60 62 boljša od Zoje ŠTRUKELJ (ŠtkVe). Gledali smo zanimiv finalni obračun, v katerem sta obe igralki prikazali dober tenis. Na koncu je slavila Marija VIČIČ z rezultatom 75 61.

Tekavec Tim in Falkner Živa_2012

Falkner Živa in Tim Tekavec

B turnir deklic je osvojila Maja MAKORIČ (N.Gor). V finalu je s 61 62 premagala Mio KUKOVIČ (ŽtkMb)

FIN 1 deklice 12 let Maribor

Maribor, 10.12.2012

Zmagovalki 1. finalnih A in B turnirjev do 12 let za deklice sta v Mariboru postali Marija VIČIČ (Šplus) in Mateja SEVER (Ol-Lj).

Vičič Marija in Zoja Štrukelj_Branik 2012

Vičič Marija in Zoja Štrukelj

Marija VIČIČ je bila v finalu A turnirja deklic s 36 64 75 boljša od Zoje ŠTRUKELJ (ŠtkVe).

Na B turnirju je bila najboljša Mateja SEVER (Ol-Lj), ki je v finalu premagala Tjašo BREZNIK (ŽtkMb) s 76(3) 75.