sek
Prazna-pasica
Tekmovanja : 2010 : Člani : Kočevje open 2010

Kočevje open 2010

Na moškem turnirju v Kočevju, kjer so prireditelji poskrbeli za nagradni sklad 4000 € so se zbrali igralci, ki na lestvici TZS zasedajo mesta od 10 pa navzdol.

Turnir je bil v tem pogledu zelo dobro zaseden, prvi nosilec pa je bil Anže KAPUN.

Najprijetnejše presenečenje je pripravil 28. letni Matjaž JURMAN, trenutno na 59. mestu lestvice TZS, ki se je v glavni turnir uvrstil preko kvalifikacij, v glavnem turniju pa se nasprotnikom ni pustil naigrati in se je brez težav uvrstil v finale.

V finalu se je pomeril s četrtim nosilcem Rokom JARCEM, ki je izločil prvega nosilca Anžeta KAPUNA. Rok se ni pustil presenetiti in je zanesljivo zmagal ter osvojil turnir.