Liga deklice 14 let rezultati 27.08.2019 | Bojan Matevzic

Liga dečki 14 let rezultati 27.08.2019 | Bojan Matevzic

Žreb in razpored liga deklice do 14 let 16.08.2019 | Bojan Matevzic

pdf
Žreb in razpored liga dečki do 14 let 16.08.2019 | Bojan Matevzic

Liga do 14 let 2019

Zmagovalci lige do 14 let igralci TK CC, med deklicami najboljše igralke TK Radomlje

bm, 31.8.2019

V Kranju se je s finalnim obračunom ekip TK Center Court in TK Triglav končala liga za dečke v starostni kategoriji do 14 let. Finale zaključnega turnirja so z izidom 5-1 dobili igralci TK Center Court . Priznanja najboljšim je podelil Marko Umberger.

Liga 14 let dečki 2019_525

Za zmagovalno ekipo so  točke osvojili Matic Križnik, Tim Kušter in Marko Požonec ter dvojici Križnik- Kušter in Požonec-Zver. Edino točko za ekipo iz Kranja je priigral Brin Kozinc Frelih.

Deklice so v Radomljah v soboto odigrale polfinalni tekmi. V prvem obračunu je ekipa TK Radomlje s 4-0 premagala ekipo TK Triglav Kranj. Za zmagovalke so bile uspešne Ana Lanišek, Maša Viriant, Eva Cikajlo in dvojica Lanišek-Cikajlo. Mesto drugega finalista gre ekipi ŽTK Maribor, ki je s 4-0 premagala ekipo ŠD_LTA. Za Mariborčanke so točke osvojile Anamari Žnuderl, Lija Mumlek in Nala Kovačič ter dvojica Žnuderl-Petelinšek.

Liga 14 deklice 2019_525

V nedeljskem finalu je slavila ekipa TK Radomlje, ki je bila od Mariborčank boljša s 3-0. Za ekipo Radomelj so bile uspešne Ana Lanišek, Maša Viriant in Eva Cikajlo. Priznanja najboljšim je podelil Miran Kraševec.

Začela se je liga do 14 let za dečke in deklice

bm, 24.8.2019

Liga 14 Kočevje_525

Kočevje

Končalo se je ligaško trekmovanje v starostni kategoriji do 14 let. Pri deklicah je nastopilo osem, pri dečkih enajst ekip, ki so bile razdeljene v skupine. Najboljše so se uvrstile v play off, ki bo na sporedu ta konec tedna.

Pri dečkih je v skupini A brez poraza prvo mesto osvojila ekipa TK CC. V skupini B je bila prav tako brez poraza najboljša ekipa TK Triglav Kranj. V skupini C je prvo mesto
osvojila ekipa TK Spin Medvode, drugo mesto pa ekipa ŽTK Maribor. Te štiri ekipe so se tudi uvrstile na zaključni turnir.

Pri deklicah je bila v skupini A  prva ekipa TK Radomlje, drugo mesto je osvojila ekipa ŠD LTA. V skupini B je prvo mesto osvojila ekipa ŽTK Maribor, drugo ekipa Triglav Kranj A. Te štiri ekipe so udeleženke play offa.

Tenis Slovenija ob tem poziva vse zainteresirane klube, da se prijavijo k organizaciji play offa za dečke in deklice. Prijavo pošljite po el. pošti v pisarno Tenis Slovenije do 28.8.2019 do 09. ure.