Tenis-Slovenija
podatkovni_portal
dni
ur
min
sek
Prazna-pasica
prijava_e
ATP-challenger-live
ATP-Challenger-toura-BMW-Ljubljana-Open-2011

Live scores

 

 

 

Nedelja 25.9.2011

 

Glavni turnir finale posamezno (MDS FINAL)

 

 
ŽEMLJA Grega (SLO/3) profile
2
4
 
LORENZI Paolo (ITA/4) profile
6
6
 

 

 

 

Sobota 24.9.2011

 

Glavni turnir polfinale posamezno (MDS SEMIFINAL)

 

 

BEDENE ALJAŽ (SLO) profile
 1
 
 
ŽEMLJA Grega (SLO/3) profile
6
7

LORENZI Paolo (ITA/4) profile
7 (7)
6
 
BRANDS Daniel (GER) profile

6 (3)

3

 

 
Glavni turnir finale dvojice (MDD FINAL)

  

BAUTISTA-AGUT Roberto (ESP)/NAVARRO Ivan (ESP)
3
7
10
 
BEDENE Aljaž(SLO)/ŽEMLJA Grega(SLO)
6
6
12

 

 

 

Petek 23.9.2011

 

Glavni turnir četrtfinale posamezno (MDS QUARTERFINAL)

 

BEDENE ALJAŽ (SLO) profile
7
6
 
NAVARRO Ivan (ESP) profile
5 3  
 
ŽEMLJA Grega (SLO/3) profile
6
6
 
MARTI Javier (ESP) profile
4 3  
DANCEVIC Frank (CAN/8) profile
3 0  
LORENZI Paolo (ITA/4) profile
6
6
 
BRANDS Daniel (GER) profile
7 (7)
 6
 
MAYER Leonardo (ARG/2) profile
6(5) 4  

 

 

Glavni turnir polfinale dvojice (MDD SEMIFINAL)

 

BAUTISTA-AGUT Roberto (ESP)/NAVARRO Ivan (ESP)
3
6
12 
ČIRIĆ Nikola (SRB)/TOŠIĆ Goran (MNE)(4)
6
3 10 
 
BEDENE Aljaž(SLO)/ŽEMLJA Grega(SLO)
7 (7) 
 
 
ANDROIĆ Toni (CRO)/ČAČIĆ Nikola (SRB) (2)
5 6 (3)  

 

 

Sreda, 21.09.2011 in četrtek, 22.9.2011

 

Glavni turnir 2. kolo posamezno (MDS 2. ROUND) 

 

 
KAVČIČ Blaž (SLO/1) profile
6
3
 
BEDENE ALJAŽ (SLO) profile
2
6
6
 
NAVARRO Ivan (ESP) profile
2
6
6
FISCHER Martin (AUT) profile 
6
4 3
 
ŽEMLJA Grega (SLO/3) profile
6
3
6
ZEKIĆ Miljan (Srb) profile
2
6
2
MARTI Javier (ESP) profile
6
7 (7)
 
CARRENO-BUSTA Pablo (ESP/5) profile
2 6 (1)  
DANCEVIC Frank (CAN/8) profile
6
4
6
GIORGINI Daniele (ITA/Q) profile
1
6
1
GALVANI Stefano (ITA) profile
6 0  
LORENZI Paolo (ITA/4) profile
7
6
 
BRANDS Daniel (GER) profile
 6
 
 
MEKTIĆ Nikola (CRO) profile  4 4  
BAUTISTA-AGUT Roberto (ESP) profile
6 (8) 5  
 
MAYER Leonardo (ARG/2) profile
7(10)
7
 

 

 

Glavni turnir 2. kolo dvojice (MDD 2. ROUND)

 

 
MAYER  Leonardo (ARG)/MOLTENI Andres (ARG) (1) 
5 4  
BAUTISTA-AGUT Roberto (ESP)/NAVARRO Ivan (ESP)
7
6
 
ČIRIĆ Nikola (SRB)/TOŠIĆ Goran (MNE)(4)
6
6
 

CARRENO-BUSTA Pablo (ESP)/Miljan ZEKIĆ (SRB)

1 4  
TERNAR Tomislav (SLO)/ŽITNIK Tilen (SLO) (WC)
2
 1
 
 
BEDENE Aljaž(SLO)/ŽEMLJA Grega(SLO)
6
6
 
KRAŠEVEC Andrej (SLO)/KRUŠIČ Gregor (SLO)
2 4  
ANDROIĆ Toni (CRO)/ČAČIĆ Nikola (SRB) (2)
6
6
 

 

 

Torek 20.09.2011 in sreda 21.9.2011

 

Glavni turnir 1. kolo posamezno (MDS 1. ROUND)

 

KAVČIČ Blaž (SLO/1) profile
6
7 (7)
 
BURZI Enrico (ITA/LL) profile 4 6 (4)  
MARCAN Dino (CRO) profile 2 2  
 
BEDENE ALJAŽ (SLO) profile
6
6
 
MESAROŠ Kristijan (CRO) profile
6
4
NAVARRO Ivan (ESP) profile
4
6
FISCHER Martin (AUT) profile
6
3
VEIĆ Antonio (CRO/7) profile 2
6
ŽEMLJA Grega (SLO/3) profile
6
6
 
MIDDELKOOP Matwe (NED) profile 1 3  
ZEKIĆ Miljan (Srb) profile
6
3
6
  LAJOVIĆ Dušan (SRB) profile 1
6
3
MARTI Javier (ESP) profile
5
6
ARGUELLO Facundo (ARG) profile
7
0
VIOLLA Matteo (ITA profile 5 1  
CARRENO-BUSTA Pablo (ESP/5) profile
7
6
 
DANCEVIC Frank (CAN/8) profile
6
6
 
ANDROIĆ Toni (CRO/WC) profile 0 4  
GIORGINI Daniele (ITA/Q) profile
5
6
6
BRKIĆ Tomislav (BIH/WC) profile
7
3 4
ŽITNIK Tilen (SLO/WC) profile 0 2  
GALVANI Stefano (ITA) profile
6
6
 
MOLTENI Andres (ARG) profile 4 3  
LORENZI Paolo (ITA/4) profile
6
6
 
ČIRIĆ Nikola (SRB/6) profile 4 4  
BRANDS Daniel (GER) profile
6
6
 
MEKTIĆ Nikola (CRO) profile
6
6
 
SCHWARTZMAN D.Sebastian (ARG/Q) profile 0 4  
BAUTISTA-AGUT Roberto (ESP) profile
6
2
6
BAŠIĆ Mirza (BIH) profile 3
6
 3 
KOČEVAR-DEŠMAN Tom (SLO/WC) profile 1 2  
MAYER Leonardo (ARG/2) profile
6
6
 

  

Glavni turnir 1. kolo dvojice (MDD 1. ROUND) 

 

MAYER  Leonardo (ARG)/MOLTENI Andres (ARG) (1) 
6
6
 
JURMAN Matjaž (SLO)/VERTOT Domen (SLO) (WC) 0 2  
GALVANI Stefano(ITA)/GIORGINI Daniele (ITA) 3 2  
 
BAUTISTA-AGUT Roberto (ESP)/NAVARRO Ivan (ESP)
6
6
 
ČIRIĆ Nikola (SRB)/TOŠIĆ Goran (MNE)(4)
6
4
10 
JARC Rok (SLO)/MLAKAR Miha (SLO) 4
6
 5
ARGUELLO Facundo (ARG)/SCHWARTZMAN Diego Sebastian(ARG) 2 2  
CARRENO-BUSTA Pablo (ESP)/Miljan ZEKIĆ (SRB)
6
6
 
 
BURZI Enrico (ITA)/VIOLA Matteo (ITA)
w.o.
 
 
 
TERNAR Tomislav (SLO)/ŽITNIK Tilen (SLO) (WC)
 
BEDENE Aljaž(SLO)/ŽEMLJA Grega(SLO)
4
6
10
 
DRAGANJA Marin (CRO)/MARČAN Dino (CRO)(3)
6
4
KRAŠEVEC Andrej (SLO)/KRUŠIČ Gregor (SLO)
7
6
 
SEMRAJC Janez (SLO)/ŠVIGELJ Aleš (SLO) (WC) 6 0  
BEDENE Andraž (SLO)/KOČEVAR DEŠMAN Tom (SLO) w.o.  
ANDROIĆ Toni (CRO)/ČAČIĆ Nikola (SRB) (2)
 

 

 

Kvalifikacije zadnji krog (nedelja, 18.9.2011)

 

 Nikola ČAČIĆ (SRB)


 Diego Sebastian SCHWARTZMAN (ARG)

Diego S. SCHWARTZMAN  2-6 6-3 6-2

 Mirza BAŠIĆ (BIH)


 Enrico BURZI (ITA)

Mirza BAŠIĆ 3-6 6-2 7-5

 Goran TOŠIĆ (MNE)


 Daniele GIORGINI (ITA)

Daniele GIORGINI  3-6 6-3 6-4

 Dino MARCAN (CRO)


 Tak Khunn WANG (FRA)

Dino MARČAN 7-5  6-2     

 

 

Kvalifikacije 2. krog (sobota, 17.9.2011)

 

Janez SEMRAJC (SLO)


Nikola ČAČIĆ (SRB)

Nikola ČAČIĆ  6-4 6-0

Diego Sebastian SCHWARTZMAN (ARG)


Tomislav TERNAR (SLO)

Diego S. SCHWARTZMAN 6-7(2) 6-1 6-2

Mirza BAŠIĆ (BIH)


Marko MLAKAR (SLO)

Mirza BAŠIĆ 7-5  6-1

Enrico BURZI (ITA)


Domen VERTOT (SLO)

Enrico BURZI   6-2  6-1 

Janoš ŽIBRAT (SLO)


Goran TOŠIĆ (MNE)

Goran TOŠIĆ   6-1  6-2

Dino MARCAN (CRO)


Marin DRAGANJA (CRO)

Dino MARCAN  6-2  6-3

Martin RMUŠ (SLO) 


Tak Khunn WANG (FRA)

Tak Khunn WANG  6-4  6-1

Daniele GIORGINI (ITA) 


Lorenzo GIUSTINO (ITA) 

Daniele GIORGINI  6-4 6-2

 

 

Kvalifikacije 1. krog (sobota, 17.9.2011)

 

Matej LELJAK  (SLO)


Janez SEMRAJC (SLO)

Janez SEMRAJC 6-4  6-0 

Tomislav TERNAR (SLO)


Bastian TRINKER (AUT)

Tomislav TERNAR 6-4 6-4

Tadej TURK (SLO)


Miha MLAKAR (SLO)

Miha MLAKAR 6-3  6-4

Tim ŽIBRAT (SLO)


Domen VERTOT (SLO)

Domen VERTOT 6-1  6-2

 Marin DRAGANJA (CRO)


Andrej KRAŠEVEC (SLO)

Marin DRAGANJA  6-2  6-3

Andraž BEDENE (SLO)


Martin RMUŠ (SLO)

Martin RMUŠ  64 46 30 ret.

 Lorenzo GIUSTINO (ITA)


James FEAVER (GBR) 

Lorenzo GIUSTINO 7 - 6 (6), 6 - 4

Janoš ŽIBRAT (SLO)


Mike URBANIJA (SLO)

Janoš ŽIBRAT 6-3 6-2 

MAIN DRAW - MS FINAL (16.00)
Grega ŽEMLJA-Slo
2
4
 
Paolo LORENZI-Ita
6
6
Draws
MDS
MDS 26.09.2011 |

MDD
MDD 26.09.2011 |

QS
QS 18.09.2011 |

Zavarovalnica Sava tenis Petrol Telemach Zala Alta BTC City Total Coca Cola Gospodarsko rastavišče Grafični studio K Lenovo ŽiherHiše Slowatch Vivo catering Medot Žito Diners Tenis Slovenija Barcaffee Babolat Slovenija Dunlop Sport MSIN Medex