Novica
Na OP ZDA med ženskimi dvojicami Dalila Jakupović v četrtfinale; konec nastopov za Andrejo Klepač in Katarino Srebotnik
Na OP ZDA naše predstavnice ostajajo le še v konkurenci dvojic. Med ženskimi dvojicami še naprej dolično igra Dalila Jakupović s soigralko, Rusinjo Irino Kromachevo. V prvem krogu sta s 6-4 6-0 premagala Španki Parra Santonjo in Medino Garrigues, v drugem pa sta bili s 7-5 6-4 boljši od Američank Jennifer Brady in Asie Muhammad. V tretjem krogu sta s 6-4 6-1 premagali še Gruzijko Oksano Kalashnikovo in Japonko Nao Hibino in se uvrstili v četrtfinale.
Po prvem krogu sta se poslovili Andreja Klepač in Katarina Srebotnik. Klepačeva je bila s soigralko Mario Jose Martinez Sanchez peta nosilka. S 6-3 7-5 sta ju izločili Rusinja Anastasya Pavlyuchenkova in Latvijka Anastasija Sevastova. Srebotnikova je nastopila z Američanko Vanio King, boljši od njiju pa sta bili Srbkinja Nina Stojanović in Madžarka Fanny Stollar, ki sta zmagali s 6-7(8) 6-4 6-2, kar je zagotovo precejšnje presenečenje.
Srebotnikova je z zmago začela nastope v konkurenci mešanih dvojic, kjer igra v paru z Novozelandcem Michaelom Venusom. V prvem krogu sta s 6-4 6-4 sta premagala Nemko Lauro Siegemund in Indijca Rohana Bopannaja. Žal sta v drugem krogu nato izpadla.S 4:6, 6:4, 16:14 sta ju premagala Romunka Raluca Olaru in Hrvat Franko Škugor.