prijava_e
Novica

OP 18 v Rogaški Slatini osvojila Enej Berghaus in Urška Velec, med dvojicami najboljša Klemen Tašner in David Cepak


bm


V Rogaški Slatini se je končalo OP do 18 let. Pri fantih sta se v finale uvrstila 3. nosilec Enej BERGHAUS (Br-Mb), v polfinalu je bil z 0-6 7-6(3) 6-4 boljši od nepostavljenega Nika JURJEVČIČA (Ltc) in 4. nosilec Tim TEKAVEC (MaxLj), ki je v drugem polfinalu s 6-3 6-3 premagal drugega nosilca Gašperja BEZJAKA (Br-Mb).

V finalu je slavil Berghaus, ki je Tekavca premagal s 6-4 4-6 6-3.

Pri dekletih sta se v finalu pomerili 1. nosilka Urška VELEC (Br-Mb), ki je v polfinalu s 6-1 7-6(4) premagala Noko JURIČ (ŽtkMb) in 2. nosilka Leeloo OBRUL (Celje), ki je bila v drugem polfinalu s 6-3 6-1 boljša od Line BOŽIČNIK (Maja).

Turnir je osvojila Urška VELEC, ki je zmagala s 6-1 6-1.

V konkurenci dvojic sta pri fantih slavila Klemen TAŠNER (Šentjur) in David CEPAK (strong> (Koper). V finalu sta s 4-6 6-4 10-5 premagala Jovana ILIĆA in Žigo LEPINA (Ltc)

Na fotografiji: Klemen Tašner in David Cepak
Zavarovalnica Sava tenis
Petrol Zavarovalnica Triglav, d.d. BTC City Telemach
Luka Koper SŽ Športna loterija Zala OTP banka STO Life Class Hotels Krka Kompas BigBang Libra Vinakoper Slowatch SloPak Dunlop Artros Perskindol Lenovo Luna TBWA ŽiherHiše Medot Mercedes Benz Edge
Teniška zveza Slovenije
Šmartinska 152
1000 Ljubljana
tel.: 01 430 66 90
fax.: 01 430 66 95
e-mail.: info@tenis-slovenija.si

©TZS, 2023. Vse pravice pridržane.