prijava_e
Novica

Naši igralci in igralke na mednarodnih turnirjih začeli s kvalifikacijami


bm


Prihodnji teden bo bogat s slovenskimi nastopi na mednarodnih turnirjih, na domačih igriščih pa se bodo igralci in igralke borili za naslove državnih prvakov in prvakinj v starostnih kategorijah do 18 in do 14 let.

Z nastopi so že začeli igralci in igralke v Bolu na Braču, kjer potekata Futures za moške in ITF turnir za ženske.

V kvalifikacijah Futuresa je v prvem krogu Tilen ŽITNIK s 6-1 6-2 premagal Anžeta LOVIŠČKA, Rok KRIŽAJ je s 4-6 6-3 6-4 premagal Marka NOVAKA, v drugi krog pa so se uvrstili še Nik RAZBORŠEK in Aljaž RADINSKI, ki sta bila prosta, ter David GORŠIČ in Dorian Tomaž JANEŽIČ, ki sta v uvodnem nastopu zmagala.

Pri dekletih sta nastopili Daša ORLIČ in Manca PISLAK ter zmagali in se uvrstili v drugi krog.

Pri dekletih so v glavnem delu 10.000 $ vrednega turnirja prijavljene Tamara ZIDANŠEK, Pia ČUK, Natalija ŠIPEK in Polona REBERŠAK.

Na moškem Futuresu je v glavnem turnirju prijavljen Tomislav TERNAR.

Zavarovalnica Sava tenis
Petrol Zavarovalnica Triglav, d.d. BTC City Telemach
Luka Koper SŽ Športna loterija Zala OTP banka STO Life Class Hotels Krka Kompas BigBang Libra Vinakoper Slowatch SloPak Dunlop Artros Perskindol Lenovo Luna TBWA ŽiherHiše Medot Mercedes Benz Edge
Teniška zveza Slovenije
Šmartinska 152
1000 Ljubljana
tel.: 01 430 66 90
fax.: 01 430 66 95
e-mail.: info@tenis-slovenija.si

©TZS, 2023. Vse pravice pridržane.