prijava_e
Novica

Tsonga premočan za Blaža Kavčiča, Katarina Srebotnik v tretji krog


Ljubljana


Nadaljuje se odprto prvenstvo Avstralije in tudi v tekmah tretjega kroga posameznikov smo imeli tokrat svojega predstavnika.


Blaž KAVČIČ se je prvič v karieri, v tretjem krogu turnirja za grand slam, meril s 7. nosilcem Joem-Wilfriedom TSONGAJEM. Izkušeni Francoz Blažu, ki se je po izjemno težki četrtkovi vendarle uspel sestaviti, a mu je srečanje pobralo veliko moči, ni dal nobenih možnosti. Slavil je z rezultatom 62 61 64. Srečanje je trajalo uro in dvajset minut.

V konkurenci ženskih dvojic je nastopila tudi Katarina SREBOTNIK. Z Nadio PETROVO sta v drugem krogu igrali z Madžarko Katalin MAROSI in Hrvatico Darijo JURAK. Tekmo sta kljub izenačenemu drugemu nizu zanesljivo dobili s 61 76(3).

Zavarovalnica Sava tenis
Petrol Zavarovalnica Triglav, d.d. BTC City Telemach
Luka Koper SŽ Športna loterija Zala OTP banka STO Life Class Hotels Krka Kompas BigBang Libra Vinakoper Slowatch SloPak Dunlop Artros Perskindol Lenovo Luna TBWA ŽiherHiše Medot Mercedes Benz Edge
Teniška zveza Slovenije
Šmartinska 152
1000 Ljubljana
tel.: 01 430 66 90
fax.: 01 430 66 95
e-mail.: info@tenis-slovenija.si

©TZS, 2023. Vse pravice pridržane.