Tenis-Slovenija
visual-BMW-Ljubljana-Open-2010
podatkovni_portal
dni
ur
min
sek
Prazna-pasica
prijava_e

BMWLive matches

 

 

 

 

Nedelja, 26.9.2010

 

Glavni turnir finale posamezno ( MDS FINAL) 

KAVČIČ Blaž (SLO)
 
GOFFIN David (BEL)
icon_pokal_1
 
 
KAVČIČ Blaž (SLO) 62 46 75

 

 

 

Petek, 24.9.2010

 

Glavni turnir polfinale posamezno ( MDS SEMIFINAL) 

ČIRIĆ Nikola (SRB)
KAVČIČ Blaž (SLO)
KAVČIČ Blaž (SLO) 63 62
GOFFIN David (BEL)
DI MAURO Alessio (ITA)
GOFFIN David (BEL) 63 60

 

Glavni turnir finale dvojice ( MDD FINAL)

MEKTIC Nikola (CRO)

ZOVKO Ivan (CRO)


DRAGANJA Marin (CRO)

MARCAN Dino (CRO)

icon_pokal_1
 
MEKTIC Nikola (CRO)
ZOVKO Ivan (CRO)
36 60 103

 

 

 

Četrtek, 23.9.2010

 

Glavni turnir četrtfinale posamezno ( MDS QUARTERFINAL) 

ČIRIĆ Nikola (SRB)

GALVANI Stefano (ITA)

ČIRIĆ Nikola (SRB) 61 75

KAVČIČ Blaž (SLO-3)

DASNIERES DE VEIGY Jonathan (FRA)
KAVČIČ Blaž (SLO) 62 62

GOFFIN David (BEL)

ARNABOLDI Andrea (ITA)

GOFFIN David (BEL) 63 61

GENSSE Augustin (FRA)

DI MAURO Alessio (ITA)

DI MAURO Allesio (ITA) 26 75 76(5)

 

 

Glavni turnir polfinale dvojice ( MDD SEMIFINAL)

ARNABOLDI Andrea (ITA)

VIOLA Matteo (ITA) 


MEKTIC Nikola (CRO)

ZOVKO Ivan (CRO)

MEKTIĆ Nikola (CRO)
ZOVKO Ivan (CRO)  
64 62

DRAGANJA Marin (CRO)

MARCAN Dino (CRO)


ČIRIĆ Nikola (SRB)

ZEKIĆ Miljan (SRB)

 

DRAGANJA Marin (CRO)
MARCAN Dino (CRO)       
64 76(6)

 

 

 

 

Sreda, 22.9.2010

 

Glavni turnir 2. kolo posamezno ( MDS 2. ROUND)  

ČIRIĆ Nikola (SRB)

METKIĆ Nikola (CRO)

ČIRIĆ Nikola (SRB)  46 64 62

GALVANI Stefano (ITA)

PAŠANSKI Boris (SRB)
GALVANI Stafano (ITA) 76 26 62

KAVČIČ Blaž (SLO-3)

VIOLA Matteo (ITA)

KAVČIČ Blaž (SLO) 62 64

SEMRAJC Janez (SLO) (SE)

DASNIERES DE VEIGY Jonathan (FRA)

DASNIERES DE VEIGY (FRA) 46 75 61

GOFFIN David (BEL)

SANTOS Pablo (ESP) 

GOFFIN David (BEL) 64 57 64

ARNABOLDI Andrea (ITA)

TRUJILLO-SOLER Gabriel (ESP)

ARNABOLDI Andrea (ITA) 76 64

GENSSE Augustin (FRA)

TVEIT Erling (NOR)(Q)

GENSSE Augustin (FRA) 61 63

MUSTER Thomas (AUT) (WC)

DI MAURO Alessio (ITA)

DI MAURO Alessio (ITA) 63 62

 

 

Glavni turnir četrfinale dvojice ( MDD QUARTERFINAL)

SANTOS Pablo (ESP)

TRUJILLO-SOLER Gabriel (ESP)


ARNABOLDI Andrea (ITA)

VIOLA Matteo (ITA)

VIOLA Matteo (ITA)
ARNABOLDI Andrea (ITA)
64 75

MEKTIC Nikola (CRO)

ZOVKO Ivan (CRO)


BJELICA Ivan (SRB)

ZOPP Jurgen (EST)

METKIĆ Nikola (CRO)
ZOVKO Ivan (CRO)      
64 63

 

ALDI Francesco (ITA)

GALVANI Stefano (ITA)


DRAGANJA Marin (CRO)

MARCAN Dino (CRO)

DRAGANJA Marin (CRO)
MARCAN Dino (CRO)     
w.o.   

GENSSE Augustin (FRA)

PODLIPNIK-CASTILLO Hans (CHI)


ČIRIĆ Nikola (SRB)

ZEKIĆ Miljan (SRB)

 

ČIRIĆ Nikola (SRB)
ZEKIĆ Miljan (SRB)  
67(5) 64 11-9 
 

 

 

Torek, 21.9.2010

 

Glavni turnir 1. kolo posamezno ( MDS 1. ROUND) 

ČIRIĆ Nikola (SRB)   

LORENZI Paolo (ITA-1)

ČIRIĆ Nikola (SRB) 63 57 76(4) 

METKIĆ Nikola (CRO) 

ŽITNIK Tilen (SLO)(WC)

METKIĆ Nikola (CRO) 60 62

GALVANI Stefano (ITA)

ZEKIĆ Miljan (SRB) (Q)

GALVANI Stefano (ITA) 76 61

PAŠANSKI Boris (SRB)

KUZNETSOV Andrey (RUS-8)

PAŠANSKI Boris (SRB) 57 63 62

KAVČIČ Blaž (SLO-3) 

TREVISAN Matteo (ITA)

KAVČIČ Blaž (SLO) 60 62

VIOLA Matteo (ITA)

GREGORC Luka (SLO) (WC)

VIOLA Matteo (ITA) 63 63

SEMRAJC Janez (SLO) (SE)

BJELICA Ivan (CRO) (Q)

SEMRAJC Janez (SLO) 61 62

DASNIERES DE VEIGY Jonathan (FRA)   

ROCHUS Christophe (BEL-7)

DASNIERES DE VEIGY Jonathan (FRA) 60 75

PRODON Eric (FRA-5)

GOFFIN David (BEL)

GOFFIN David (BEL) 61 67 63

SANTOS Pablo (ESP) 

GIORGINI Daniele (ITA)

SANTOS Pablo (ESP) 64 62

ARNABOLDI Andrea (ITA)

ALDI Francesco (ITA)

ARNABOLDI Andrea (ITA) 60 62

TRUJILLO-SOLER Gabriel (ESP) 

BOZOLJAC Ilija (SRB-4)

TRUJILLO-SOLER Gabriel (ESP) 63 60

MINAR Ivo (CZE-6) 

GENSSE Augustin (FRA)

GENSSE Avgustin (FRA) 63 57 76

MENENDEZ-MACEIRAS Adrian (ESP)

TVEIT Erling (NOR)(Q)

TVEIT Erling (NOR) 75 06 61

PUC Borut (SLO) (WC)

MUSTER Thomas (AUT) (WC)

MUSTER Thomas (AUT) 63 61

DI MAURO Alessio (ITA) 

ŽEMLJA Grega (SLO-3)

DI MAURO Allesio (ITA) 64 36 76(3)
 

 

Glavni turnir 1. kolo dvojice ( MDD 1. ROUND)

SANTOS Pablo (ESP)

TRUJILLO-SOLER Gabriel (ESP)


GIORGINI Daniele (ITA)

TREVISAN Matteo (ITA)

SANTOS Pablo (ESP)
TRUJILLO-SOLER Gabriel (ESP)
63 62

JURMAN Matjaz (SLO)

ZIBRAT Janos (SLO)


ARNABOLDI Andrea (ITA)

VIOLA Matteo (ITA)

ARNABOLDI Andrea (ITA)
VIOLA Matteo (ITA)
61 06 10-8

MEKTIC Nikola (CRO)

ZOVKO Ivan (CRO)


BELYAEV Ilya (RUS)

KUZNETSOV Andrey (RUS)

MEKTIC Nikola (CRO)
ZOVKO Ivan (CRO)
63 62

TERNAR Tomislav  (SLO)

TURK Tadej (SLO)


BJELICA Ivan (SRB

ZOPP Jurgen (EST)

BJELICA Ivan
ZOPP Jurgen 
64 76(3)

JARC Rok (SLO)

KOCEVAR-DESMAN Tom (SLO)


ALDI Francesco (ITA)

GALVANI Stefano (ITA)

ALDI Francesco (ITA)
GALVANI Stefano (ITA)
76(6) 46 13-11

DRAGANJA Marin (CRO)

MARCAN Dino (CRO)


SAVIC David (SRB)

SITAK Dmitri (RUS)

DRAGANJA Marin (CRO)
MARCAN Dino (CRO)
75 61 

CAZES-CARRERE Thomas (FRA)

PRODON Eric (FRA)


GENSSE Augustin (FRA)

PODLIPNIK-CASTILLO Hans (CHI)

GENSSE Augustin (FRA)
PODLIPNIK-CASTILLO Hans (CHI)
63 67(5) 10-6

CIRIC Nikola (SRB)

ZEKIC Miljan (SRB)


DI MAURO Alessio (ITA)

MOTTI Alessandro (ITA)

ČIRIĆ Nikola (SRB)
ZEKIĆ Miljan (SRB)
67(5) 64 11-9 

atp_challengertour_logo
Zavarovalnica Sava tenis Petrol Telemach Zala Alta BTC City Total Coca Cola Gospodarsko rastavišče Grafični studio K Lenovo City Express Slowatch Aktiva Skupina Medot Energetika Maribor Diners Tenis Slovenija city break Babolat Slovenija Dunlop Sport