Miha Vetrih in Petja Drame zmagovalca OP Petrol 18 v Mariboru

V Mariboru se je končalo OP Petrol v starostni kategoriji do 18 let. Pri fantih so nastopili vsi naši trenutno najboljši mladinci z lestvice TS do 18 let. V finale sta se uvrstila prvi nosilec Blaž Vidovič (Ptuj) in drugi nosilec Miha Vetrih (Sgrad). Finalni obračun je zanesljvo dobil Vetrih, ki je slavil s 6-3 6-2 in s tem osvojil tretji turnir TS v starostni kategoriji do 18 let.

Domače ljubitelje tenisa je z osvojitvijo turnirja razveselila 14-letna Petja Drame (ŽtkMb), trenutno sedma igralka lestvice TS do 18 let. V finalu je bila s 6-3 6-1 boljša od leto dni starejše klubske soigralke Nike Strašek, ki se je v finale uvrstila kot nepostavljena igralka. Drametova, ki je tudi vodilna igralka lestvice TS do 16 let je osvojila prvi naslov na turnirjih TS do 18 let.