Zala Vnuk in Gašper Matijašič zmagovalca FIN 12A v Ljubljani in Tržiču, 12B osvojila Eva Vodenik in Jošt Pečovnik

Končali so se finalni A in B turnirji za dečke in deklice v starostni kategoriji do 12 let. Potekali so v Tržiču, kjer so v A turnirju nastopali dečki in v Ljubljani, kjer se je odvijal B turnir dečkov ter A in B turnir deklic.

Zmagovalka A turnirja deklic je 2. nosilka Zala Vnuk (TK TAL), ki je v finalu s 6-4 6-0 premagala prvo postavljeno Julijo Bogatin (TK LukaKp). Zala Vnuk se je veselila drugega naslova v karieri na turnirjih Tenis Slovenije.

Zmagovalka B turnirja je Eva Vodenik (Br-Mb), ki je v finalu s 7-6(4) 6-2 premagala Anjo-Chiaro Kantoci (Rog.Slatina).

V A turnirju dečkov sta bila finalista Žiga Šeško (AsLit) in Gašper Matijašič (Grosuplje). Šeško je v polfinalu s 6-4 6-2 premagal Maksima Despotoviča (TkCC), Matijašič je bil v drugem polfinalu s 6-2 6-7(4) 6-4 boljši od Luke Petroviča (Sl-Lj). V finalu je zanesljivo slavil Matijašič, ki je zmagal s 6-3 6-1. Za Gašperja je to prvi naslov na turnirjih TS v karieri.

Zmagovalec B turnirja dečkov je Jošt Pečovnik (Ol-Lj). V finalu je s 6-4 6-4 premagal Martina Kolariča (Pvald).