Tenis-Slovenija
podatkovni_portal
dni
ur
min
sek
Prazna-pasica
prijava_e
Mladinske selekcije : Ml. sel. 2011

Evropsko prvenstvo
za posameznike in posameznice 2011

 

Rezultati evropskih prvenstev za posameznike in posameznice 2011 po tretjem dnevu:

 

Fotografije je poslal Aleš ŠPORN.

EP U18 Klosters

1. in 2. krog posamezno

Nastja KOLAR (6) - Chloe PAQUET (Fra) 61 63

Nik RAZBORŠEK - Julian LENZ (Ger/13) 75 62

Tjaša ŠRIMPF - Viktorija MALOVA ( Svk/10)16 26

Matej LELJAK - Pedja KRSTIN (Srb/14)16 46

3. krog posamezno in 4. krog posamezno:

Nastja KOLAR - Tamara BIZHUKOVA (Rus) 62 62
Nik RAZBORŠEK - Photos PHOTIADES (CYP) 63 63

Nastja KOLAR - Ilona KREMEN (Blr) 62 62
Nik RAZBORŠEK - Mikael TORPEGAARD (Dan) 76 63
1/4 finale posamezno:
Nastja KOLAR - Gana POZNIKHIRENKO (Ukr/13) 62 64
Nik RAZBORŠEK - Julien CAGNINA (Bel/8) 63 61

1/2 finale posamezno: sobota

Nastja KOLAR - Anna Karolina SCHMIEDLOVA (Svk/9) 46 62 75

Nik RAZBORŠEK - Dimitar KUZMANOV (Bol) 26 26

FINALE POSAMEZNO: nedelja

Nastja KOLAR - Sofiya KOVALETS (Ukr/8) 62 61

2. krog dvojice in 3. krog dvojice:

Matej LELJAK/Nik RAZBORŠEK - NOVAK/OFNER (Aut/4) - 75 64

Nastja KOLAR/Tjaša ŠRIMPF (10) - GJORCHESKA/NAJDENOVA (Mkd) - 62 60

Matej LELJAK/Nik RAZBORŠEK - Santtu LESKINEN/Herkko POLLANEN(Fin) 76(4) 62

Nastja KOLAR/Tjaša ŠRIMPF - Barbara LUZ/Margarida MOURA (Por) 60 63

1/4 finale dvojice

Nastja KOLAR/Tjaša ŠRIMPF - Indy De VROOME/Daria SALNIKOVA (Niz/Rus-2) 61 62

Matej LELJAK/Nik RAZBORŠEK - Adam PAVLASEK/Lukas VRNAK (Češ/7) 76(1) 62

1/2 dvojice

Nastja KOLAR/Tjaša ŠRIMPF - Aliaksandra SASNOVICH/Ilona KREMEN (Blr/4) 75 26 7-10

Matej LELJAK/Nik RAZBORŠEK - Aliaksandr BUKLITSKI/Yaraslau SHYLA (Blr/11) 6-3 5-7 [11-9]

FINALE DVOJICE:

Matej LELJAK/Nik RAZBORŠEK - Roberto CARBALLES BAENA/Ricardo OJEDA LARA (Špa) - 46 16

EP U16 Moskva

1. in 2. krog posamezno

Maša MARC - Dea HERDZELAŠ (Bih) 63 75

Maša MARC - Anastasya ZABLOTSKAYA (Blr/5) 64 62

Eva ZAGORAC - Ana Maria HEIL (Aut) 64 61

Matic ŠPEC - Sam De PAEPE (Bel) 64 62

Rok SITAR - Faruk BAKALOVIĆ (BiH) 67(3) 36

3. krog posamezno

Maša MARC - Saška GAVRILOVSKA (Srb) 36 36

Eva ZAGORAC - Jana NABEL (Nem) 26 46

Matic ŠPEC - Carlos BENITO HERGUETA 26 16

1. in 2. krog dvojice:

Rok SITAR/Matic ŠPEC - Adrian BODMER/Gabriele MOGHINI (Švi) 36 26

Maša MARC/Eva ZAGORAC - Mara ARGYRIOU/Joanna Neva SAVVA (Cyp) 61 16 10-2

3. krog dvojice:

Maša MARC/Eva ZAGORAC - Barbora KREJCIKOVA/Petra ROHANOVA (Češ) 16 16

EP U14 Pilzen

1. in 2. krog posamezno

Manca PISLAK - Valeria NIKOLAEV (Izr) 61 61

Nina POTOČNIK (14) - Jaqueline Adina CHRISTIAN (Rom) - 61 61

Nik KRAPEŽ - Kyriacos THEODOROU (Cyp) 63 61

Nik KRAPEŽ - Marko OSMAKCIC (Švi) 76(2) 64

Bor SCHWEIGER MUŽAR - Kim Leo STUTZ (Švi) 26 36

3. krog posamezno:

Nina POTOČNIK (14) - Darta-Elizabete EMULINA (Lat) 64 61

Manca PISLAK - Vendula ZOVINCOVA (Cze/8) 16 46

Nik KRAPEŽ - Tim Van RIJTHOVEN (Niz/16) 63 36 26

4. krog posamezno

Nina POTOČNIK - Anastasiya RYCHAGOVA (Rus/3) 36 36

1. in 2. krog dvojice

Nik KRAPEŽ/Bor SCHWEIGER MUŽAR - Marino ALPEZA/Sanin ZUKIĆ (BiH) 64 63

Nik KRAPEŽ/ Bor SCHWEIGER MUŽAR - Michal DEMBEK/Hubert HURKACZ (Pol/6) 26 16

Manca PISLAK/Nina POTOČNIK (6) - Silvia CHINELLATO/ Martina ZERULO (Ita) - 62 75

3. krog dvojice

Manca PISLAK/Nina POTOČNIK (6) - Raluca CIUFRILA/Jaqueline Adina CRISTIAN (Rom/10) 26 26

Zavarovalnica Sava tenis Petrol Telemach
BTC City autocommerce SŽ Športna loterija Zala ŽiherHiše Vivo catering Žito Odmev Gospodarsko rastavišče Total Kompas Medot Barcaffee Alta Diners Tenis Slovenija Coca Cola MSIN Slowatch NIL Grafični studio K Medex Energetika Maribor Salus Carso Babolat Slovenija Dunlop Sport Lenovo