pdf
RAIFFEISEN OPEN 2011 15.05.2011 | Dereani Borut

Banka Koper Junior Slovenija Open 14&U

Ljubljana, 22.8.2011

Vse informacije o teniškem turnirju Banka Koper junior Open 14&U, ki bo potekalo v Kopru od 3-11. septembra 2011 najdete na spletni strani www.jrkoperopen.com/14u.

JSO14_mala

TK Triglav Kranj, mednarodni turnir Tennis Europe  do 16 let za fante in dekleta

Kranj, 1.7.2011

V Kranju se je končal mednarodni turnir TE 16 za fante in dekleta. Nastopilo je tudi večje število naših igralcev in igralk, na zmagovalni oder in to na najvišjo stopničko je pri dekletih stopila Natalija ŠIPEK, pri fantih pa Maks TEKAVEC. Rezultate najdete v desnem meniju, TK Tr-Kr pa je prispeval nekaj fotografij.

ITF 18 let Radenska Open 2011 - 4. rang

Nekaj fotografij z mednarodnega ITF turnirja 4. ranga v kategoriji do 18 let, ki se igra na igriščih ŽTK Maribor.

ŽTK Maribor Infond Open 2011 - 25.000 $

Nekaj fotografij z mednarodnega teniškega turnirja z nagradnim skladom 25.000 $ Infond Open 2011, ki ga je organiziral ŽTK Maribor, s slovenskim finalom. Foto Miha ZVRŠNIK

Luka Koper Junior Open 2011 - 12 let

Ljubljana, 2.6.2011

Miomir Kecmanovič (Srbija) in Anastasia Mikheeva (Gbr) sta postala nova velika zmagovalca 4. Luka Koper Junior Open turnirja do 12 let. Turnir, ki je posvečen nekdanjemu obalnemu teniškemu delavcu Ivanu Krivcu, je predvsem minil v znamenju vrhunskih predstav najboljših evropskih dvanajstletnikov predvsem v zaključnih dvobojih . Pri dečkih je Kecmanovič v finalu v dveh nizih premagal Zsomborja Pirosa iz Budimpešte. Srb je prikazal odličen tenis in potrdil, da spada med najboljše teniške igralce v Evropi. V lanskem letu je zmagal na neuradnem svetovnem prvenstvu do 11 let in tudi po prikazanem v Kopru, bomo zanj zagotovo še slišali. Pri deklicah je v finalu prva nosilka Rusinja Anastasia Mikheeva (GBR) v dveh nizih premagala drugo nosilko Arianno Capogrosso (ITA). O jakosti koprskega turnirja pove podatek, da je prva letos že osvojila podoben turnir v Parizu, druga pa v Rimu. V dvojicah je pri dečkih slavil par Renzo Paro-Karlo Divkovič (oba Hrvaška), pri deklicah pa Jovana Vukovič (Srb) in Anastasia Mikheeva (GBR). Posebnost turnirja so mešane dvojice v katerih je slavil par Lenard Soha-Eniko Budai iz Madžarske. Pri Slovenkah se je najdlje uvrstila 10-letna Kristina Novak iz Kranja, ki se je uvrstila v polfinale, pri dečkih pa Anže Arh (Tr-Kr), ki pa je izgubil v četrfinalu. Turnirja Luka Koper Junior Open 8-12 let se je letos udeležilo skoraj 300 nastopajočih iz 15 držav in je po kvaliteti prijavljenih igralcev presegel vsa pričakovanja, saj je že v svoji četrti izvedbi postal eden izmed petih najboljših turnirjev na stari celini v tej starostni kategoriji. Septembra bo na ŠRC Bonifika prvič mednarodni turnir do 14 let z imenom Banka Koper Junior Slovenia Open. Finalna obračuna s komentarjem Anžeta BAŠLJA in strokovnega komentatorja dr. Aleša FILIPČIČA si lahko ogledate v nedeljo ob 17.00 in še v torek in četrtek na isti televiziji ob 12.30. Tekst in foto: A. Živin.

Velenje Open 2011 - mednarodni ženski članski ITF turnir

Ljubljana, 22.5.2011

Velenje 2011_350
V Velenju se je začel članski ženski ITF turnir z nagradmnim skladom 10.000 $. Na turnirju nastopajo tudi naše igralke. V kvalifikacijah so z nastopi že zaključila, v glavnem turnirju pa jih bo nastopilo 6.  Žreb in dnvevne razporede tekem boste lahko našli d desnem meniju.

Velenje1_250 Velenje2_250

Tudi Luka Koper Junior Open 8-11 se hitro približuje

Ljubljana, 19.5.2011

Teniški klub Koper bo od 28-29.maja 2011 že četrtič zapored gostil najmlajše tenisače in tenisačice v starosti med 8-11 letom iz vse Slovenije z mednarodno udeležbo. Pomerili se bodo za pokale Luke Koper v kategorijah mini tenis, midi tenis, tenis do 10 in tenis do 11 let.

Rok za prijavo je 23.maj do 24.00.

V času turnirja bodo potekale tudi kvalifikacije za mednarodni turnir Luka Koper Junior Open do 12 let. Finalni tekmi posameznikov si boste lahko ogledali  tudi na Šport TV v neposrednem prenosu. Tudi na ta turnir se je še možno prijaviti, le IPIN si je potrebno zagotoviti.

V soboto 28.maja bodo prizadevni organizatorji Teniškega kluba Koper priredili tradicionalno veliko tombolo za vse udeležence z lepimi nagradami. Tradicionalni turnir za teniške šole iz vse Slovenije imenovan Junior Koper Krof Open pa bo na sporedu 4.junija od 9 ure dalje.

Vabljeni, da preživite fantastičen vikend ob morju in da doživite nepozabne trenutke na teniških igriščih ŠRC Bonifika v Kopru.

Plakat-JKO-2011_400

Junior Koper Open 12 in 14&Under

Ljubljana, 24.2.2011

Teniški klub Koper obvešča, da imata mednarodna mladinska turnirja Luka Koper Junior Open 12&U in Banka Koper Slovenia Junior Open14&U svojo spletno stran, kjer lahko najdete vse potrebne informacije.

On this page you can find fact sheets, acceptance lists, results, etc. of all ITF and TE tennis tournaments in Slovenia.