Tenis-Slovenija
prijava_e

Ponudba semaforjev - obvestilo

11.11.2019
V skladu s sklepom Tekmovalno registracijske komisije so z začetkom sezone 2020 na turnirjih Tenis slovenije obvezni semaforji za štetje rezultatov na vseh igriščih, na katerih se igrajo tekme turnirja.

Tenis Slovenija je pridobila ponudbo za nakup semaforjev, ki jo najdete v prilogiTUKAJ

Spremembe tekmovalnega pravilnika - obvestilo

08.11.2019
TRK je sprejel spremembe tekmovalnega pravilnika v delu, ki se nanaša na turnirje 8-11 let v kategorijah mini in midi tenis. Dodani sta možnosti igranja na čas. Pravila so naslednja:

TEKMOVANJE NA ČAS (vsa OP tekmovanja)

Igralci so številčno razporejeni v toliko skupin, kolikor igrišč je na voljo, oz. najmanj 4 igralci skupaj.

Igrajo 3 tekme na čas : 5 min (oz.prilagojeno pogojem in št.prijavljenih igralcev).

V drugem delu jih prerazporedimo v nove skupine glede na osvojeno število točk, tisti z največjim številom skupaj in tako naprej, kjer igrajo najmanj dve tekmi, priporočljivo tri tekme po 5 min.

Vrhovni sodnik lahko sistem prilagodi glede na dane možnosti (število igrišč, število prijavljenih igralcev).

Trajanje tekmovanj: 2 uri!TUKAJ

24. trenerska konferenca TS - drugo obvestilo

26.10.2019
Trenerska organizacija TS obvešča člane, da bo 24. trenerska konferenca TS potekala 30.11. in 1.12.2019 v ŠC Millenium - Ljubljana (BTC City, Šmartinska cesta 152).

Glavna tema letošnje konference je “Karakteristike modernega tenisa na poti iz mladinskega v profesionalni tenis ”.

Osrednja predavatelja bosta Carl Maes in Hrvoje Zmajić.
Ostale podrobnosti preberiteTUKAJ

Mednarodni turnirji - tujina

25.07.2019
Oglejte si rezultate mednarodnih tekmovanj:

Moški do 125.000 USD  TUKAJ.
Moški nad 125.000 USD  TUKAJ.
Ženske do 100.000 USD TUKAJ.
Ženske nad 100.000 USD TUKAJ.
Juniorji 18 let TUKAJ.
Juniorji 12-16 let TUKAJ.
Veterani TUKAJ.
Tenis na vozičkih TUKAJ
TUKAJ

Si, kar ješ, zato naj bo hrana tvoje zdravilo in ne mašilo!

11.04.2019
V prilogi objavljamo članek o zdravi prehrani " Si, kar ješ, zato naj bo hrana tvoje zdravilo in ne mašilo!", ki ga je napisala Manja Zupančič Simonič, certificiran svetovalec za športno prehrano ISSA, kondicijski in osebni trener DIT, ŠD Optimum Šport.

Celotno vsebino članka najdeteTUKAJ

Foksi - dobrodelna akcija Petrola

09.04.2019
Na Petrolu lahko v sklopu dobrodelne akcije kupite kozarčke s podobo lisjaka Foksija.

Del zneska od prodaje bo Petrol doniral za štipendije mladih športnikov, ki jih podeljuje Olimpijski komite Slovenije.

Kozarčki so narejeni v Sloveniji, so pralni, obstojni in pripomorejo k manjši onesnaženosti okolja in izpusta CO2 ter jih je možno reciklirati!

#vednopodpiraj #dobernamen #naPetrol #TeamPetrol @Petrol Slovenija @TeamSlovenia

VečTUKAJ

Tenis Slovenija - marketinška strategija 2019-2022

28.03.2019
Tenis Slovenija predstavlja marketinško strategijo za obdobje 2019-2022.

Podrobnosti preberiteTUKAJ

Kratek pregled teniške sezone 2018 najdete v biltenu TS

04.03.2019
V biltenu TS najdete kratek pregled sezone 2018 z najpomembnejšimi rezultati posameznikov in reprezentačnih ekip, ligaškimi rezultati, uvrstitvami najboljših slovenskih igralcev na domačih in tujih lestvicah ter dobitniki priznanj pair play in Petrolov up leta.

Rezultate in fotografije je zbral Bojan Matevžič.

Bilten najdete tukaj inTUKAJ

Naprodaj zbornik Tenis Slovenija 1899 - 2015

02.12.2015
Spoštovani,

Zaradi velikega povpraševanja in zanimanja po zborniku Tenis Slovenija 1899-2015, ki smo ga predstavili in podelili na Slavnostni akademiji v Mariboru, vas obveščamo, da bo zbornik možno tudi kupiti.

Zbornik Tenis Slovenija 1899-2015, ki na 146 straneh v sliki in besedi povzema teniško dogajanje od začetka te igre pri nas pa vse do letošnjega leta, je vsekakor izjemno darilo vsakemu teniškemu zanesenjaku, posebej v času Božiča in Novega leta.

Tako smo se skupaj z avtorjem zbornika, g. Antonom Grosmanom odločili, da bo zbornik na prodaj po ceni 10€ (DDV vključen).

Zbornik lahko prevzamete v pisarni Tenis Slovenije ali prejmete po pošti (plačilo poštnine ob prevzemu). V primeru slednjega vas prosimo, da Žigi Hamu na e-naslov ziga.ham@tenis-slovenija.si sporočite točne podatke prejemnika. Zbornike bomo na pošto oddajali vsak ponedeljek.

S spoštovanjem, Tenis SlovenijaTUKAJ

Lestvice ATP, WTA in ITF

06.10.2010
Na povezavi jakostne lestvice 2010 lahko odslej vsak ponedeljek oz. torek najdete najnovejše uvrstitve naših igralk in igralcev na svetovnih jakostnih lestvicah. PoglejteTUKAJ